צלצלו עכשיו 077-8050570

ביטחון עצמי עם נשים בדייטים

דייטים עשויים ליצור סיטואציות מרגשות ומביכות. הדייט טומן בחובו כמה דברים יחד, מניעים, ציפיות, הדימוי העצמי בעיני האחר והרבה אי וודאות, מה שמגביר את החרדה וכן, את ביטחון עצמי עם נשים בדייטים. היום הדייטים הפכו לדיגיטליים באמצעות אתרסוג של חרדה חברתיתי ואפליקציות היכרויות. אמנם למעלה מ-80% מהגברים והנשים שהם פנויים ופנויות רשומים לאפליקציות של היכרויות, מדווחים כי הם מאמינים שימצאו את האהבה באמצעות הרשת, אך מצד שני הפיתויים הם בים ולפעמים זה לא פשוט או בטוח. אולי זה אינו הבליינד דייט של פעם, אך הרשת מתפתחת ואנו הופכים להיות יותר שיפוטיים, עד כדי כך שהמפגש של הדייט הראשון, עשוי להשאיר בנו חותם לא נעים ואף מרתיע.

לפעמים הסיטואציה אשר נכפית עלינו, עשויה להיות די מוזרה היו ומדובר למעשה ממשהו "מלאכותי" ולא במפגש מקרי שהוביל להתפתחותה של מערכת יחסים. דייטים ראשונים, מבלי שנכיר את בני הזוג, מייצרים מן סוג של חרדה מסוימת או שכאשר אנשים מסוימים מגיעים לדייט יש בהם חרדות מושרשות, או חוסר ביטחון עצמי עם נשים בדייטים אשר יכול לנבוע גם מחוסר ניסיון. ישנן למעשה שאלות רבות אשר נקשרות באופן לא מודע לחוויות קשר מוקדמות ולעיתים, הפחד שהדייט יצליח יכול להגיע ממקום של "פחד לקבל אהבה", או הפחד להיבלע מחוסר השליטה של כניסת בן או בת זוג לחיים אינטימיים. אנשים אלה, עשויים להרוס את הדייטים הללו במו ידיהם, מבלי אפילו להבין מדוע הם עושים זאת.

זה מה שהמטופלים שלנו מספרים:

במקום שאין בו ביטחון עצמי – מופיעה החרדה

למעשה "דייט" הינו סוג של מבחן ולכן, הוא בהחלט עשוי להיות מצליח גם בקרב נשים וגם בקרב גברים. ניתן להסביר את הפחד מדייטים בתור סוג של חרדה חברתית גם אם רבים מהגברים המעוניינים לפגוש פרטנרית לחיים אינם סובלים מחרדת קהל. הדייט עצמו למעשה, מעלה את מידת השיפוטיות גם כלפי עצמכם וגם כלפי הפרטנר עצמו. רבים מהגברים, כאשר הם נמצאים לפני סיטואציה של מפגש עם בת זוג שהם עומדים להכיר, היות והם חוששים לבצע מעשה או להקנות את הרושם שהם יתנהגו בצורה לא ג'נטלמנית מספיק.

גברים רבים חולמים על מפגש עם בנות זוגם העתידיות בפאב, מדרשה, אוטובוס או אפילו במרכול.. וזאת רק מהפחד ממפגשים ברשת, מבלי שהכירו את בנות זוגן פנים מול פנים. למעשה דייט עיוור, הינו סוג של חרדת מבחנים או פוביה ולכן זו תופעה שרבים מן הגברים מכירים.

ביטחון עצמי בדייטים, פגישת היכרות

מה אומרים המחקרים על ביטחון עצמי של גברים בדייטים עם נשים?

מי שחושב שהוא כבר מרים ידיים כי הוא סבור שכל הנושא של ביטחון עצמי בדייטים עם נשים מייאש, אז יש לדעת כי המחקרים מוכיחים כי רק 5% מהגברים נולדו עם כישרון טבעי להתחיל עם בואו נצא מתוך נקודת הנחה שעולמנו מלא בביישנים. ניתן לראות בעולם זה, ביישנים קלאסיים, אשר פוחדים אפילו מהצל של עצמם והם פשוט מתביישים בכל מצב, גם שהם נמצאים עם חברים, כאשר הם בעבודה עם חברים, בשיחה עם הממונה בעבודה וכדומה. בעצם, כל הגברים כמעט, מהססים לפני שהם בוחרים לבצע את הצעד הראשון.

הביישנים הללו, מדברים בקול ממש חלש ואינם מתאמצים ליצור קשר עין. כך הם מגיל קטן וממש זה אינו פשוט לשנות תכונה זו אצלם בגיל מבוגר יותר. יחד עם זאת, קיים הסוג השני של גברים, שהם שופעים בביטחון עצמי ולעולם לא נראה שם ביישנים מתוך התחושה שהם ממלאים בביטחון עצמי ואפילו משדרים זאת היטב באופן הכי טבעי שיש. גברים אלה, יהיו תמיד במרכז העניינים, מקובלים, מלאי חוש הומור ולבטח מקובלים ואהודים על כולם. גברים אלה, הם בעלי כריזמה שנשים נמשכות אליהם. תתפלאו לדעת, כי כאשר הם נפגשים בדייטים לראשונה עם נשים, התמונה שונה לחלוטין וביטחונם העצמי נעלם כאילו מעולם לא היה קיים..

זו המגיפה השקטה של הדור שלנו וכבר מצאנו לה תרופה יעילה במיוחד:
17.6% מהאוכלוסייה בישראל סבלו מדיכאון
98% מהמטופלים שלנו הצליחו להיפטר מהחרדה והדיכאון

כישורים לדייטים עם נשים – הרבה תרגול וניסיון

ראשית, אם אתם מעוניינים להכיר נשים כבנות זוג לחיים, אל תיכנסו לפאניקה, היות וזוהי בעיה מאוד נפוצה ממה שנדמה לכם. על פי המחקרים כאמור, רק 5% מן הגברים, נולדו עם כישרון טבעי להתחיל עם בחורות, אבל למרות שזה נראה שונה, גברים רבים מוצאים את עצמם די הססניים לפני שהם בוחרים לעשות איזה שהוא צעד עם אישה. יש לציין כי אין מדובר בסוג של אדם הנולד עם ביטחון עצמי בדייטים עם נשים, כי אם אלה הם כישורים אשר נלמדים ונרכשים לאחר זמן רב, לאחר תרגול וניסיון. יש לציין כי גבר ביישן אינו יכול להפוך ביום אחד ל"קזנובה.." ניתן למצוא כלים רבים באמצעות טיפול קוגניטיבי התנהגותי אשר באמצעותו, מטפל, יוכל להבן מה העכבות, המחשבות והמשקעים, אשר גורמים לגברים להיות ביישנים ו בעלי ביטחון עצמי ירוד או אפילו דימוי עצמי נמוך.

דייט, פגישה ראשונה, אהבה, זוגיות

לפעמים התנסויות מן העבר עשויות להיות מאוד מאכזבות והיכולת לשכוח היא הכרחית ועל מנת לפתח ולהאמין בעצמי הזוגי החדש,יש לשנות את דפוסי המחשבה ההתנהגות ולהחליפם בתובנות נכונות ומחשבות חיוביות יותר ולהניח את ההתנסויות השליליות לעבר. יש לשפר את ביטחון עצמי בדייטים עם נשים בהשקעה במראה החיצוני. אפילו אם אתם לא סטייליסטים, השקיעו בשינוי המלתחה, בתספורת מתאימה החליפו את משקפי הראיה בסוג אופנתי והולם, בקרו אצל שיננית וכל מה שעשוי לשפר את הדימוי והביטחון העצמי שלכם, אפילו אם זה כרוך בדיאטה או ביקור קבוע במכון הכושר.

המחר יכול להיות יום טוב ושמח יותר, נטול חרדות ודיכאון. רוצה לשמוע איך?

מדוע מומלץ לעבור טיפול קוגניטיבי התנהגותי לפני מפגש בדייט עם נשים?

גברים רבים, אשר נפגשו עם נשים רבות ולא מצאו את עצמם בקשר זוגי מוצלח, מומלץ כי יגיעו לטיפול קוגניטיבי התנהגותי אצל מטפל מצליח, אשר מומחה בהקניית הכלים הנכונים עבור ביטחון עצמי בדייטים עם נשים. בטיפול, ניתן יהיה לשנות את דפוסי המחשבה והתגובות שמטופלים התרגלו אליהם במהלך חייהם. טיפול זה, מסייע רבות לתת שם לרגשות ובפרט לחרדות. יש לזהות את החרדה בטיפול עצמו וזה למעשה השלב הראשון של "התיידדות עם החרדה.." כאשר מטופל יבצע התבוננות עצמית מול מצב חוסר וודאות, זה בהחלט יסייע בהפחתת חרדה בדייטים שהם כמובן חלק גדול מאי הוודאות.

על מנת לזכות בטיפול אשר ישפר את הביטחון העצמי שלכם, בדייטים עם נשים, מומלץ לפנות למטפל מוכר כמו אורי פוקס שהוא מטפל שנים בכל סוגי החרדות והדיכאונות באמצעות טיפול CBT שהוא טיפול קוגניטיבי התנהגותי. לאורי שתי מרפאות פרטיות בבעלותו הנמצאות בהרצליה ובנתניה. אורי הצליח בטיפולים רבים והחזיר את איכות החיים למטופליו הרבים באמצעות טיפול יעיל וממוקד זה.

מדריכים נוספים שעשויים לעניין אותך

מחלימים מדברים

נגן וידאו אודות מטופלים מספרים - ליאור מסיקה - בטיפול

מטופלים מספרים – ליאור מסיקה

נגן וידאו אודות מטופלים מספרים - אושרת ריידר - בטיפול

מטופלים מספרים – אושרת ריידר

נגן וידאו אודות מטופלים מספרים - איציק עזרא - בטיפול

מטופלים מספרים – איציק עזרא

נגן וידאו אודות מטופלים מספרים - תהילה - בטיפול

מטופלים מספרים – תהילה

yellow bub - עיצוב אתר בטיפול - אורי פוקס

למה השיטה שלנו
יעילה כל כך?

vi small - בטיפול

כי פותרים את הבעיה מהשורש

בלי פלסטרים או קיצורי דרך. אנחנו מבקשים למצוא פתרון מלא, כדי שמצבי החרדה והדיכאון לא יחזרו שוב בעתיד. זו הסיבה שאנחנו מקפידים לחקור לעומק ולאבחן את שורש הבעיה, במטרה לתת מענה הוליסטי ולפתור את העניין עד תומו.

bag

כי מקבלים כלים יישומיים

המטרה שלנו היא להעניק למטופלים שלנו כלים מעשיים ופשוטים לשיפור איכות החיים שלהם. אנחנו נותנים מענה קונקרטי למטופל, כך שבתוך מספר טיפולים כבר יהיה ניתן להרגיש בהבדל משמעותי.

vi small - בטיפול

כי אכפת לנו – גם מחוץ לקליניקה

אנחנו יודעים שהתהליך לא נעצר כשהפגישה נגמרת וחשוב לנו להיות שם עבור המטופלים שלנו לכל אורך הדרך. הצוות שלנו זמין ומלווה את המטופלים באופן אישי גם מעבר למה שקורה בחדר הטיפולים.

vi small - בטיפול

כי מרגישים שינוי ורואים תוצאות

וזה קורה מוקדם משחשבתם: מטופל שמחויב לתהליך יוכל להבחין בהבדל כבר בשלב מוקדם יחסית של הטיפול. כשהתוצאה ניכרת בשטח – עולים גם הסיכויים להתמיד ולהצליח ליצור שינוי מהותי וקבוע באיכות החיים.

bag

כי יש לזה סוף

אין כאן ניסוי, טעייה ותהייה או התחייבות שלא יודעים איך ומתי היא תיגמר - זהו תהליך טיפולי ממוקד וקצר מועד. התהליך מותאם אישית לכל מטופל ומבוסס על אבחון מדויק של הבעיה וכיצד היא מתבטאת בחיי היומיום.

0/5 (0 Reviews)

עוד מאמרים בנושא

תוכן עניינים
אהבתם את המאמר? שתפו..
אורי פוקס - טיפול בחרדות

רוצים לדבר איתנו?
077-8050570
[email protected]
אחד העם 21, הרצליה
אזורי שירות: חיפה, נתניה, הרצליה, תל אביב, יהוד, כפ"ס, ראשל"צ.

הגעת עד לכאן ועכשיו נשאר רק לעשות את הצעד. אנחנו כאן כדי לעזור לך להיפרד מהחרדות והדיכאון אחת ולתמיד.
רוצה לשמוע עוד?
קורס טיפול בחרדות | אורי פוקס
ניתן להיפטר מחרדה!!

בעקבות הבקשות החזרתי את ההטבה
לקורס דיגיטלי המלא הכולל 11 שיעורים מלאים עם כל הכלים וכל ההסברים לטיפול בחרדה.
בהטבה זמנית של 93%
במקום 1,246 רק 87 ש״ח.

לפרטים נוספים: