צלצלו עכשיו 077-8050570

שאלון חרדה

חרדות? זה לגמרי נורמלי

אז מה זו בעצם חרדה?

זה לא חייב להמשיך ככה

החרדה יוצרת בנו שכנוע פנימי עמוק שהכול אבוד, ואין מה לעשות.
מערבולת המחשבות השליליות והדמיונות מושכת אותנו פנימה, יותר ויותר עמוק, ולא מאפשרת לנו להשתחרר ולברוח.

אבל ברגע שנצליח להפסיק להיסחף, נרים את הראש מעל המים ונעמוד על קרקע יציבה – נרגיש איך האחיזה של הזרם נחלשת, עד שעוזבת אותנו לגמרי.

וזה לגמרי אפשרי.

התהליך שלנו נועד לטפל בבעיית החרדה מן השורש, ולהשתחרר ממנה לצמיתות.

במסגרת הטיפול נלמד כיצד לשלוט בחרדה במקום שהיא תשלוט בנו ולמנוע מראש התקפים. נפתח דפוס חשיבה מקדם שיעזור לנו לפרש את המציאות המלחיצה בצורה בריאה ומציאותית יותר, ונוכל להסתכל על מצבים שבעבר עוררו בנו חרדה במשקפיים אחרות.

נלמד להתמודד עם התחושות הפיזיות והרגשיות הקשות שמלוות את החרדה וכיצד להיפטר מהן לחלוטין עד לחזרה מלאה לשגרה.

למה השיטה שלנו
יעילה כל כך?

כי פותרים את הבעיה מהשורש

בלי פלסטרים או קיצורי דרך. אנחנו מבקשים למצוא פתרון מלא, כדי שמצבי החרדה והדיכאון לא יחזרו שוב בעתיד. זו הסיבה שאנחנו מקפידים לחקור לעומק ולאבחן את שורש הבעיה, במטרה לתת מענה הוליסטי ולפתור את העניין עד תומו.

כי מקבלים כלים יישומיים

המטרה שלנו היא להעניק למטופלים שלנו כלים מעשיים ופשוטים לשיפור איכות החיים שלהם. אנחנו נותנים מענה קונקרטי למטופל, כך שבתוך מספר טיפולים כבר יהיה ניתן להרגיש בהבדל משמעותי.

כי אכפת לנו – גם מחוץ לקליניקה

אנחנו יודעים שהתהליך לא נעצר כשהפגישה נגמרת וחשוב לנו להיות שם עבור המטופלים שלנו לכל אורך הדרך. הצוות שלנו זמין ומלווה את המטופלים באופן אישי גם מעבר למה שקורה בחדר הטיפולים.

כי מרגישים שינוי ורואים תוצאות

וזה קורה מוקדם משחשבתם: מטופל שמחויב לתהליך יוכל להבחין בהבדל כבר בשלב מוקדם יחסית של הטיפול. כשהתוצאה ניכרת בשטח – עולים גם הסיכויים להתמיד ולהצליח ליצור שינוי מהותי וקבוע באיכות החיים.

כי יש לזה סוף

אין כאן ניסוי, טעייה ותהייה או התחייבות שלא יודעים איך ומתי היא תיגמר - זהו תהליך טיפולי ממוקד וקצר מועד. התהליך מותאם אישית לכל מטופל ומבוסס על אבחון מדויק של הבעיה וכיצד היא מתבטאת בחיי היומיום.

זה מה שהם מספרים:
המחר יכול להיות יום טוב ושמח יותר, נטול חרדות ודיכאון. רוצה לשמוע איך?
5/5 (1 Review)
Call Now Buttonחייגו אלי