צלצלו עכשיו 077-8050570

ביטחון עצמי במכירות

העבודה, היא חלק בלתי נפרד מחיינו ויש לה השפעה משמעותית על מצבנו, לא רק בשל משכורת שאנו נקבל בכל חודש, כי אם על מצבנו הנפשי, הביטחון העצמי והאמונה בעצמנו. כאשר מדובר על סוכני מכירות. הביטחון העצמי, הינו כלי העבודה המרכזי במקצוע זה ולכן, חלקם עוברים אימונים אישיים על מנת להתמקצע ולשכנע את הקונים לרכוש מוצרים או שירותים שונים שהחברה אשר בה הם עובדם משווקת. יש לדעת כי ביטחון עצמי במכירות, יכול להיות אמנם כישרון טבעי, אך גם מיומנויות שיש לרכוש באמצעות הרצאות, אימון של קאוצ'רים מומחים בתחום ובמקרים רבים גם באמצעות טיפול קוגניטיבי התנהגותי למטופלים אשר שואפים לעבוד במכירות וביטחונם העצמי הינו ירוד ויש לחזק אותו.

כאשר איש מכירות, הוא בעל ביטחון עצמי הוא יכול להתמודד עם אתגרים בסיסיים בחייו, היות ואדם זה, חש כי הוא בעל ערך, כשאר מגיע שיכבדו אותו והוא יכול להצליח בגדול. אדם זה, סומך על אופן חשיבתו והיכולת להשיג את התוצאות שהוא הציב לעצמו וזאת, בהתאם למטרותיו. אנשים בעלי ביטחון עצמי במכירות, סומך על ההחלטות שהוא מקבל והוא יהיה פעיל יותר, מה שישפר את יכולותיו האישיים לעמוד מול כל מיני סוגי קשיים אם בעבודתו כאיש מכירות ובחיים בכלל.

זה מה שהמטופלים שלנו מספרים:

ביטחון עצמי במכירות ברמה הנורמטיבית לעבודה

זה אמנם נכון, כי אנשי מכירות הם בעלי ביטחון עצמי במכירות, כשאר כלי זה שהוא ללא ספק חשוב, גורם לקונים להאמין באיש המכירות בגלל הדיבור הרציף והשכנוע הטוב שלהם, אך מצד שני, גם עודף ביטחון עצמי, עשוי לשדר לקונים, כי אולי מדובר באדם שמעוניין למכור להם בכוח את המוצר או השירות ואולי הוא אף משדר איזה שהוא סוג של שקר. ישנם אנשים חשדניים אשר סבורים כי אנשי המכירות הם סוג של רובוטים שלמדו בעל פה כיצד לדבר ולשכנע לקוחות על מנת שירכשו מוצרים או שירותים שונים, כך שעבורם, אנשי המכירות הינם סוג של "אנשים מתוכנתים"…

ביטחון עצמי המכירות, סוכנת מכירות, שירות לקוחות

על מנת שלאיש מכירות ושיווק, יהיה ביטחון עצמי במכירות, עליו להכיר את המוקדים בהם ביטחון זה משפיע על חיי איש המכירות. יש לזהות דפוסי מחשבה אשר משמרים את הביטחון העצמי. לדוגמא, חשיבה שלילית ולא הגיונית, כאשר היא מופיעה בדיוק במקומות אשר אנו זקוקים הכי הרבה לתחושה יציבה של ביטחון עצמי. זו הסיבה שחשוב לזהות את דפוסי החשיבה אשר מאפיינים אותנו במצבים מאתגרים, במבחן או ביצירת הרושם הראשוני ולבדוק כמה הם באמת ריאליים.

מחלימים מדברים

נגן וידאו אודות מטופלים מספרים - ליאור מסיקה - בטיפול

מטופלים מספרים – ליאור מסיקה

נגן וידאו אודות מטופלים מספרים - אושרת ריידר - בטיפול

מטופלים מספרים – אושרת ריידר

נגן וידאו אודות מטופלים מספרים - איציק עזרא - בטיפול

מטופלים מספרים – איציק עזרא

נגן וידאו אודות מטופלים מספרים - תהילה - בטיפול

מטופלים מספרים – תהילה

yellow bub - עיצוב אתר בטיפול - אורי פוקס

למה השיטה שלנו
יעילה כל כך?

vi small - בטיפול

כי פותרים את הבעיה מהשורש

בלי פלסטרים או קיצורי דרך. אנחנו מבקשים למצוא פתרון מלא, כדי שמצבי החרדה והדיכאון לא יחזרו שוב בעתיד. זו הסיבה שאנחנו מקפידים לחקור לעומק ולאבחן את שורש הבעיה, במטרה לתת מענה הוליסטי ולפתור את העניין עד תומו.

bag

כי מקבלים כלים יישומיים

המטרה שלנו היא להעניק למטופלים שלנו כלים מעשיים ופשוטים לשיפור איכות החיים שלהם. אנחנו נותנים מענה קונקרטי למטופל, כך שבתוך מספר טיפולים כבר יהיה ניתן להרגיש בהבדל משמעותי.

vi small - בטיפול

כי אכפת לנו – גם מחוץ לקליניקה

אנחנו יודעים שהתהליך לא נעצר כשהפגישה נגמרת וחשוב לנו להיות שם עבור המטופלים שלנו לכל אורך הדרך. הצוות שלנו זמין ומלווה את המטופלים באופן אישי גם מעבר למה שקורה בחדר הטיפולים.

vi small - בטיפול

כי מרגישים שינוי ורואים תוצאות

וזה קורה מוקדם משחשבתם: מטופל שמחויב לתהליך יוכל להבחין בהבדל כבר בשלב מוקדם יחסית של הטיפול. כשהתוצאה ניכרת בשטח – עולים גם הסיכויים להתמיד ולהצליח ליצור שינוי מהותי וקבוע באיכות החיים.

bag

כי יש לזה סוף

אין כאן ניסוי, טעייה ותהייה או התחייבות שלא יודעים איך ומתי היא תיגמר - זהו תהליך טיפולי ממוקד וקצר מועד. התהליך מותאם אישית לכל מטופל ומבוסס על אבחון מדויק של הבעיה וכיצד היא מתבטאת בחיי היומיום.

היכולות של איש מכירות וביטחונו העצמי הם אלה שישפיעו על המציאות ויסייעו לו להצליח

יש לציין כי ביטחון עצמי ואמונה ביכולות של האדם, הם אלה אשר ישפיעו על המציאות ויסייעו לו להצליח בדרכו. יש לדעת פרט חשוב – ביטחון עצמי זו לא המחשבה שפלוני אלמוני הוא מושלם או שהוא שווה יותר מאחר. אם אתם מעוניינים להצליח כאנשי מכירות, ואתם חשים כי משהו "תוקע אתכם", זה הזמן לפנות לטיפול קוגניטיבי התנהגותי, אשר יסייע לכם להבין היכן הבעיה, מדוע אתם חושבים פסימי מדי, או מדוע אצלכם זה הכול "שחור לבן" מדוע אתם "יורדים על עצמכם".. או מדוע לכולם זה כה קל ולמה אצלי זה כל כך קשה?..

אם אתם מעוניינים בטיפול אצל מטפל מומחה בתחום זה (בשיטה הקוגניטיבית התנהגותית), כדאי כי תיפנו אל אורי פוקס שהוא מטפל מוסמך שנים, אשר מצליח לטפל בחרדות, שיפור הערכה העצמי ועוד. לאורי שתי מרפאות פרטיות בהרצליה ובנתניה והוא הצליח לשנות את חייהם של רבים ממטופליו לטובה.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

1/5 (1 Review)

עוד מאמרים בנושא

תוכן עניינים
אהבתם את המאמר? שתפו..
אורי פוקס - טיפול בחרדות

רוצים לדבר איתנו?
077-8050570
[email protected]
אחד העם 21, הרצליה
אזורי שירות: חיפה, נתניה, הרצליה, תל אביב, יהוד, כפ"ס, ראשל"צ.

הגעת עד לכאן ועכשיו נשאר רק לעשות את הצעד. אנחנו כאן כדי לעזור לך להיפרד מהחרדות והדיכאון אחת ולתמיד.
רוצה לשמוע עוד?
קורס טיפול בחרדות | אורי פוקס
ניתן להיפטר מחרדה!!

בעקבות הבקשות החזרתי את ההטבה
לקורס דיגיטלי המלא הכולל 11 שיעורים מלאים עם כל הכלים וכל ההסברים לטיפול בחרדה.
בהטבה זמנית של 93%
במקום 1,246 רק 87 ש״ח.

לפרטים נוספים: