ביטחון עצמי במכירות

ביטחון עצמי במכירות, מאושר אחרי שיחת מכירה

העבודה, היא חלק בלתי נפרד מחיינו ויש לה השפעה משמעותית על מצבנו, לא רק בשל משכורת שאנו נקבל בכל חודש, כי אם על מצבנו הנפשי, הביטחון העצמי והאמונה בעצמנו. כאשר מדובר על סוכני מכירות. הביטחון העצמי, הינו כלי העבודה המרכזי במקצוע זה ולכן, חלקם עוברים אימונים אישיים על מנת להתמקצע ולשכנע את הקונים לרכוש מוצרים או שירותים שונים שהחברה אשר בה הם עובדם משווקת. יש לדעת כי ביטחון עצמי במכירות, יכול להיות אמנם כישרון טבעי, אך גם מיומנויות שיש לרכוש באמצעות הרצאות, אימון של קאוצ'רים מומחים בתחום ובמקרים רבים גם באמצעות טיפול קוגניטיבי התנהגותי למטופלים אשר שואפים לעבוד במכירות וביטחונם העצמי הינו ירוד ויש לחזק אותו.

כאשר איש מכירות, הוא בעל ביטחון עצמי הוא יכול להתמודד עם אתגרים בסיסיים בחייו, היות ואדם זה, חש כי הוא בעל ערך, כשאר מגיע שיכבדו אותו והוא יכול להצליח בגדול. אדם זה, סומך על אופן חשיבתו והיכולת להשיג את התוצאות שהוא הציב לעצמו וזאת, בהתאם למטרותיו. אנשים בעלי ביטחון עצמי במכירות, סומך על ההחלטות שהוא מקבל והוא יהיה פעיל יותר, מה שישפר את יכולותיו האישיים לעמוד מול כל מיני סוגי קשיים אם בעבודתו כאיש מכירות ובחיים בכלל.

אורי, אני רוצה להפסיק לסבול!
מכירות, רכישת דירה

ביטחון עצמי במכירות ברמה הנורמטיבית לעבודה

זה אמנם נכון, כי אנשי מכירות הם בעלי ביטחון עצמי במכירות, כשאר כלי זה שהוא ללא ספק חשוב, גורם לקונים להאמין באיש המכירות בגלל הדיבור הרציף והשכנוע הטוב שלהם, אך מצד שני, גם עודף ביטחון עצמי, עשוי לשדר לקונים, כי אולי מדובר באדם שמעוניין למכור להם בכוח את המוצר או השירות ואולי הוא אף משדר איזה שהוא סוג של שקר. ישנם אנשים חשדניים אשר סבורים כי אנשי המכירות הם סוג של רובוטים שלמדו בעל פה כיצד לדבר ולשכנע לקוחות על מנת שירכשו מוצרים או שירותים שונים, כך שעבורם, אנשי המכירות הינם סוג של "אנשים מתוכנתים"…

על מנת שלאיש מכירות ושיווק, יהיה ביטחון עצמי במכירות, עליו להכיר את המוקדים בהם ביטחון זה משפיע על חיי איש המכירות. יש לזהות דפוסי מחשבה אשר משמרים את הביטחון העצמי. לדוגמא, חשיבה שלילית ולא הגיונית, כאשר היא מופיעה בדיוק במקומות אשר אנו זקוקים הכי הרבה לתחושה יציבה של ביטחון עצמי. זו הסיבה שחשוב לזהות את דפוסי החשיבה אשר מאפיינים אותנו במצבים מאתגרים, במבחן או ביצירת הרושם הראשוני ולבדוק כמה הם באמת ריאליים.

אורי, אני רוצה להפסיק לסבול!
ביטחון עצמי המכירות, סוכנת מכירות, שירות לקוחות

היכולות של איש מכירות וביטחונו העצמי הם אלה שישפיעו על המציאות ויסייעו לו להצליח

יש לציין כי ביטחון עצמי ואמונה ביכולות של האדם, הם אלה אשר ישפיעו על המציאות ויסייעו לו להצליח בדרכו. יש לדעת פרט חשוב – ביטחון עצמי זו לא המחשבה שפלוני אלמוני הוא מושלם או שהוא שווה יותר מאחר. אם אתם מעוניינים להצליח כאנשי מכירות, ואתם חשים כי משהו "תוקע אתכם", זה הזמן לפנות לטיפול קוגניטיבי התנהגותי, אשר יסייע לכם להבין היכן הבעיה, מדוע אתם חושבים פסימי מדי, או מדוע אצלכם זה הכול "שחור לבן" מדוע אתם "יורדים על עצמכם".. או מדוע לכולם זה כה קל ולמה אצלי זה כל כך קשה?..

אם אתם מעוניינים בטיפול אצל מטפל מומחה בתחום זה (בשיטה הקוגניטיבית התנהגותית), כדאי כי תיפנו אל אורי פוקס שהוא מטפל מוסמך שנים, אשר מצליח לטפל בחרדות, שיפור הערכה העצמי ועוד. לאורי שתי מרפאות פרטיות בהרצליה ובנתניה והוא הצליח לשנות את חייהם של רבים ממטופליו לטובה.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

0/5 (0 Reviews)
אורי פוקס

אורי פוקס

אורי פוקס - מטפל בחרדות, דיכאון, ביטחון עצמי ובהפרעות. בעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית קלינית מאוניברסיטת חיפה, מטפל CBT מוסמך מטעם המרכז לטיפול התנהגותי קוגניטיבי - תל השומר ובעל מרכז "בטיפול אורי פוקס" .
אורי פוקס - מטפל בחרדות ובעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית

נעים מאוד, שמי אורי פוקס בעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית ומטפל CBT מוסמך ואני כאן כדי לסייע לך!

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני חינם
מטופלים שעברו טיפול אצלנו משתפים:
תוכן עניינים

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

אהבתם את המאמר?

שתפו ברשתות החברתיות

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטאספ
שתפו בטוויטר
שלחו למייל
מתנה חוברת טיפול בחרדות | אורי פוקס
לקבלת מדריך מתנה
הטעויות הקריטיות שאתה עושה שיש לך חרדה ואיך להימנע מהן?

השאירו את פרטיכם כאן:

Call Now Buttonחייגו אלי