צלצלו עכשיו 077-8050570

טיפול פסיכולוגי בתל אביב

אובדן או כאב, התמודדות עם משבר, שינוי גדול או לב שבור , תהא הסיבה אשר תהא, אתם פשוט לא חשים כעצמכם כבר תקופה. ייתכן ואפילו אתם מתקשים לשים את האצבע על הגורם המדויק שהופך את התקופה הזו למעט מעוננת, אך אין ספק שחשוב להקשיב ללב וגם לנפש, בייחוד כאשר היא מאותתת לנו לעזרה. מתי נכון לפנות לטיפול פסיכולוגי וכיצד תוכלו למצוא את הטיפול הנכון לכם, במאמר הבא.

במהלך חיינו אנו עתידים להיתקל בלא מעט סיטואציות וצמתי דרכים הגורמים לנו להאט, לעצור ולעיתים אף "לחשב מסלול מחדש" . ממשבר קטן ועד להתמודדות מורכבת, החיים מציבים בפנינו אתגרים לא מעטים ולעיתים נראה כי "הבעיה הזו פשוט גדולה עלינו" ומצריכה כוחות נפשיים שלא תמיד נוכל לגייס. הטיפול הפסיכולוגי בתל אביב מציע יד מקצועית, מסייעת ומכוונת, אשר תפקידה לספק לנו כלים סדורים להתמודדות עם מחשבות ורגשות מציפים ולהתגבר על המכשולים. כיצד בוחרים נכון?

זה מה שהמטופלים שלנו מספרים:

"אני צריך טיפול פסיכולוגי? ממש לא !"

 "אני בסך הכל עובר תקופה קצת קשה והיא תעבור…
אני לא מאמין בטיפולים פסיכולוגיים, הם לא באמת נותנים פתרון לבעיות של החיים.  בסוף אני זה שמכיר את עצמי ויודע שאני יכול להתמודד מצוין עם הקשיים, כמו שכבר עשיתי בעבר!

אומנם זה ייקח זמן ויש קושי, אבל אני בשליטה"

בדיוק כמו אורן, כמעט אף אדם לא יודע כיצד לזהות את הרגע בו הוא נזקק לטיפול פסיכולוגי. לפעמים זה מתעתע, האם מדובר בעוד תקופה קשה שנוכל לצלוח, או שבאמת הגיעה העת לעזרה מקצועית?
עבור רבים, מדובר בתחושה של אשמה ולפעמים אפילו בקורטוב של כישלון.
מעין אכזבה חמוצה מעצמנו, על כך שלא הצלחנו להתמודד כהלכה. אל תחושו כך!  עזרה מקצועית שוות ערך לכל עזרה אחרת שאתם לוקחים ללא כל היסוס. עזרה במטלות הבית, עזרה בטיפול בילדים ועוד ועוד. יתרה מכך, הטיפול בנפש הוא הדבר החשוב ביותר שאתם יכולים לעשות ומשמעותי הרבה יותר מטיפולים אחרים. לכן, אם אתם חווים כאב, קושי או מצוקה הנובעים ממשבר, חשוב שתטפלו בעצמכם בזמן. 

מה הבעיה בלהתמודד לבד?

האם אורן צריך להמשיך ולהתמודד עם הכאב לבד? אולי יוכל לפתור את הקושי בעצמו? ייתכן. אך מה בנוגע לדרך? תחושת עצב מתמשכת, התמודדות קשה או חרדה, מקשה עלינו לתפקד באופן יום יומי ופוגעת באיכות חיינו ובאיכות חייהם של הקרובים אלינו.  הטיפול הפסיכולוגי מסייע לנו להתמודד עם המצוקה באופן אקטיבי, לקחת שליטה על חיינו ולבצע שינוי לטובת חיים טובים יותר, עבורנו ועבורם.

זו המגיפה השקטה של הדור שלנו וכבר מצאנו לה תרופה יעילה במיוחד:
17.6% מהאוכלוסייה בישראל סבלו מדיכאון
98% מהמטופלים שלנו הצליחו להיפטר מהחרדה והדיכאון

כל הסיבות הטובות לגשת לטיפול פסיכולוגי

נכון, לעיתים הטיפול הפסיכולוגי עשוי להיות לא פשוט ומצריך מאתנו התמודדות בהירה עם הקשיים הרגשיים והכאב, אך גורם מקצועי מיומן ומנסה, יוכל לסייע וללוות אתכם בטיפול, כך שתוכלו לקבל כלים לצלוח את התקופה הקשה. 

אין ויכוח כי פסיכותרפיה היא שיטה יעילה ומוכחת לטיפול במגוון קשיים רגשיים והפרעות עמם מתמודדים אנשים רבים. יותר מכך, בניגוד לכאבי הגוף שנפתרים פעמים רבות באמצעות טיפול תרופתי, הנפש מורכבת הרבה יותר. מחקרים רבים, בעולם ובארץ, מוכיחים שוב ושוב כי הטיפול הפסיכותרפי הוא טיפול מקיף ומגוון הנותן מענה להפרעות רבות שאינן מטופלות באמצעי אחר. 

בנוסף, לטיפול הפסיכולוגי יש השפעה ממושכת ורחבת טווח, הנמשכת הרבה מעבר לזמן הנתון של הטיפול. מדוע? משום שהוא מטפל נקודתית באירועים או חוויות רגשיות בתהליך טיפולי מקיף אשר מוביל להקניית כלי התמודדות ולשינוי תפיסות קוגניטיביות. אמצעים שיעזרו לנו כאן ועכשיו, אך לא פחות מכך יהוו "ארגז כלים" לדרך.

כוחה המדהים של הפסיכותרפיה אינו טמון רק במתן פתרונות למצבים שונים אתם אנו מתמודדים, אלא גם בכך שהיא מלמדת ומאפשרת לנו , הסתמכות על משאבים פנימיים עליהם אנו למדים להישען במהלך הטיפול. ככאלו הם ילוו וישרתו אותנו עוד לזמן רב בהמשך חיינו.

תמיכה, עזרה

מהו הטיפול הפסיכולוגי הנכון עבורי?

אם החלטתם לגשת לטיפול פסיכולוגי, כעת נותר לבחור את הטיפול הפסיכולוגי המתאים לצרכים שלכם. נכון להיום, קיימות מספר גישות טיפוליות נפוצות אשר  נמצאו יעילות להתמודדות עם טווח רחב של קשיים והתמודדויות.  

הגישה הקלאסית מציעה את הטיפול הפסיכודינמי, טיפול ארוך טווח ומקיף אשר מהותו שיחות אישיות והתמקדות באירועי ילדות, משקעי העבר וכוחם בעיצוב והבניית האישיות. בעוד הגישות המודרניות מציעות טיפולים קוגניטיביים- התנהגותיים, טיפולים ממוקדים ומכווני תוצאה, קבועים ומוגדרים במונחי זמנים.

גישת ה- CBT, הרי הוא הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי, היא אחת מהגישות הטיפוליות הפופולאריות והנפוצות הקיימות כיום. הטיפול מציע "פוקוס" תרפי, כלומר התמקדות בתפיסות, רגשות והתנהגות לצד הובלה לשינוי באמצעות הבנת הקשר הקיים בשילוש החשוב הזה. הטיפול הקוגניטיבי מתאים לסובלים מהפרעות חרדה, פוביות, דיכאון ועוד. הוא משמש כתהליך טיפולי רב עוצמה עבור גברים, נשים, ילדים ובני נוער.

ייחודו הרב נובע הן מגישת המוצא שלו, המניחה קשר ברור בין תפיסה להתנהגות והן בהיותו טיפול מודרני וחדשני המתאים לאורך החיים התזזיתי של כולנו.

המחר יכול להיות יום טוב ושמח יותר, נטול חרדות ודיכאון. רוצה לשמוע איך?

טיפול פסיכולוגי אישי ומותאם צרכים 

אין אדם אחד דומה למשנהו ואין קושי אחד שווה לקושי אחר.
כולנו מתמודדים עם אתגרים שונים באופן ייחודי. בקליניקה הנעימה והאינטימית שלי תוכלו למצוא פסיכולוגים ומטפלים מיומנים ומקצועיים, אשר תפקידם לסייע לכם בהתמודדות עם קשיים ואתגרים שונים. המטפלים שלנו הם אנשי מקצוע מנוסים, בעלי ידע רב בטיפול בילדים, בני נוער ומבוגרים. כולם מציעים גישות טיפוליות שונות, לצד טיפול נגיש וגמיש, אשר מותאם לצרכים הייחודיים שלכם ולקושי עמו אתם מתמודדים. 

אם אתם זקוקים לטיפול פסיכולוגי בתל אביב, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר, להכיר את צוות הפסיכולוגים והמטפלים הנהדר שלנו ולקחת את הצעד הראשון בדרך לאיכות חיים, אושר והגשמה עצמית.

0/5 (0 Reviews)

עוד מאמרים בנושא

תוכן עניינים
אהבתם את המאמר? שתפו..
אורי פוקס - טיפול בחרדות

רוצים לדבר איתנו?
077-8050570
[email protected]
אחד העם 21, הרצליה
אזורי שירות: חיפה, נתניה, הרצליה, תל אביב, יהוד, כפ"ס, ראשל"צ.

הגעת עד לכאן ועכשיו נשאר רק לעשות את הצעד. אנחנו כאן כדי לעזור לך להיפרד מהחרדות והדיכאון אחת ולתמיד.
רוצה לשמוע עוד?
קורס טיפול בחרדות | אורי פוקס
ניתן להיפטר מחרדה!!

בעקבות הבקשות החזרתי את ההטבה
לקורס דיגיטלי המלא הכולל 11 שיעורים מלאים עם כל הכלים וכל ההסברים לטיפול בחרדה.
בהטבה זמנית של 93%
במקום 1,246 רק 87 ש״ח.

לפרטים נוספים: