צלצלו עכשיו 077-8050570
שיחת ייעוץ

077-8050570

טיפול פסיכולוגי בתל אביב

טיפול פסיכולוגי בתל אביב

אובדן או כאב, התמודדות עם משבר, שינוי גדול או לב שבור , תהא הסיבה אשר תהא, אתם פשוט לא חשים כעצמכם כבר תקופה. ייתכן ואפילו אתם מתקשים לשים את האצבע על הגורם המדויק שהופך את התקופה הזו למעט מעוננת, אך אין ספק שחשוב להקשיב ללב וגם לנפש, בייחוד כאשר היא מאותתת לנו לעזרה. מתי נכון לפנות לביצוע טיפול פסיכולוגי בתל אביב וכיצד תוכלו למצוא את הטיפול הנכון לכם, במאמר הבא.

במהלך חיינו אנו עתידים להיתקל בלא מעט סיטואציות וצמתי דרכים הגורמים לנו להאט, לעצור ולעיתים אף “לחשב מסלול מחדש” . ממשבר קטן ועד להתמודדות מורכבת, החיים מציבים בפנינו אתגרים לא מעטים ולעיתים נראה כי “הבעיה הזו פשוט גדולה עלינו” ומצריכה כוחות נפשיים שלא תמיד נוכל לגייס. טיפול הפסיכולוגי בתל אביב מציע יד מקצועית, מסייעת ומכוונת, אשר תפקידה לספק לנו כלים סדורים להתמודדות עם מחשבות שליליות ורגשות מציפים של תסמיני דיכאון ולהתגבר על המכשולים. כיצד בוחרים נכון?

אורי, אני רוצה להפסיק לסבול!
איש בטיפול אצל פסיכולוג

“אני צריך טיפול פסיכולוגי? ממש לא !”

אני בסך הכל עובר תקופה קצת קשה והיא תעבור…
אני לא מאמין בטיפולים פסיכולוגיים, הם לא באמת נותנים פתרון לבעיות של החיים. בסוף אני זה שמכיר את עצמי ויודע שאני יכול להתמודד מצוין עם הקשיים, כמו שכבר עשיתי בעבר!
אומנם זה ייקח זמן ויש קושי, אבל אני בשליטה

בדיוק כמו אורן, כמעט אף אדם לא יודע כיצד לזהות את הרגע בו הוא נזקק לטיפול פסיכולוגי. לפעמים זה מתעתע, האם מדובר בעוד תקופה קשה שנוכל לצלוח, או שבאמת הגיעה העת לעזרה מקצועית?
עבור רבים, מדובר בתחושה של אשמה ולפעמים אפילו בקורטוב של כישלון.

מעין אכזבה חמוצה מעצמנו, על כך שלא הצלחנו להתמודד כהלכה. אל תחושו כך! עזרה מקצועית שוות ערך לכל עזרה אחרת שאתם לוקחים ללא כל היסוס. עזרה במטלות הבית, עזרה בטיפול בילדים ועוד ועוד. יתרה מכך, הטיפול בנפש וטיפול בלחץ נפשי הוא הדבר החשוב ביותר שאתם יכולים לעשות ומשמעותי הרבה יותר מטיפולים אחרים. לכן, אם אתם חווים כאב, קושי או מצוקה הנובעים ממשבר הגורם לתסמיני חרדה וכיוצא בזה, חשוב שתטפלו בעצמכם בזמן.

אורי, אני רוצה להפסיק לסבול!
איש נרדם באוכל

מה הבעיה בלהתמודד לבד

האם אורן צריך להמשיך ולהתמודד עם הכאב לבד? אולי יוכל לפתור את הקושי בעצמו? ייתכן. אך מה בנוגע לדרך ? תחושת עצב מתמשכת, התמודדות קשה או התקף חרדה מתמשך, מקשה עלינו לתפקד באופן יום יומי ופוגעת באיכות חיינו ובאיכות חייהם של הקרובים אלינו. הטיפול הפסיכולוגי מסייע לנו להתמודד עם המצוקה באופן אקטיבי, לקחת שליטה על חיינו ולבצע שינוי לטובת חיים טובים יותר ללא מחשבות טורדניות, עבורנו ועבורם.

אורי, אני רוצה להפסיק לסבול!
טיפול פסיכולוגי בתל אביב

כל הסיבות הטובות לגשת למטפל הנותן שירותי טיפול פסיכולוגי בתל אביב

נכון, לעיתים הטיפול הפסיכולוגי עשוי להיות לא פשוט ומצריך מאתנו התמודדות בהירה עם הקשיים הרגשיים והכאב, אך גורם מקצועי מיומן ומנסה, יוכל לסייע וללוות אתכם בטיפול, כך שתוכלו לקבל כלים לצלוח את התקופה הקשה.
אין ויכוח כי פסיכותרפיה היא שיטה יעילה ומוכחת לטיפול במגוון קשיים רגשיים והפרעות עמם מתמודדים אנשים רבים. יותר מכך, בניגוד לכאבי הגוף שנפתרים פעמים רבות באמצעות טיפול תרופתי, הנפש מורכבת הרבה יותר. מחקרים רבים, בעולם ובארץ, מוכיחים שוב ושוב כי הטיפול הפסיכותרפי הוא טיפול מקיף ומגוון הנותן מענה להפרעות רבות שאינן מטופלות באמצעי אחר ולא בהכרח באמצעות תרופות לחרדות ולשאר הבעיות.

בנוסף, לטיפול הפסיכולוגי יש השפעה ממושכת ורחבת טווח, הנמשכת הרבה מעבר לזמן הנתון של הטיפול. מדוע? משום שהוא מטפל נקודתית באירועים או חוויות רגשיות כמו דיכאון רגשי ובתהליך טיפולי מקיף אשר מוביל להקניית כלי התמודדות ולשינוי תפיסות קוגניטיביות. אמצעים שיעזרו לנו כאן ועכשיו, אך לא פחות מכך יהוו “ארגז כלים” לדרך.

כוחה המדהים של הפסיכותרפיה אינו טמון רק במתן פתרונות למצבים שונים אתם אנו מתמודדים, אלא גם בכך שהיא מלמדת ומאפשרת לנו , הסתמכות על משאבים פנימיים עליהם אנו למדים להישען במהלך הטיפול. ככאלו הם ילוו וישרתו אותנו עוד לזמן רב בהמשך חיינו.

אורי, אני רוצה להפסיק לסבול!
איש נושם אוויר ומחייך

מהו הטיפול הפסיכולוגי הנכון עבורי

אם החלטתם לגשת לטיפול פסיכולוגי, כעת נותר לבחור את הטיפול הפסיכולוגי המתאים לצרכים שלכם. נכון להיום, קיימות מספר גישות טיפוליות נפוצות אשר נמצאו יעילות להתמודדות עם טווח רחב של קשיים והתמודדויות.

הגישה הקלאסית מציעה את הטיפול הפסיכודינמי, טיפול ארוך טווח ומקיף אשר מהותו שיחות אישיות והתמקדות באירועי ילדות, משקעי העבר וכוחם בעיצוב והבניית האישיות. בעוד הגישות המודרניות מציעות טיפולים קוגניטיביים- התנהגותיים, טיפולים ממוקדים ומכווני תוצאה, קבועים ומוגדרים במונחי זמנים.
גישת הטיפול ב- CBT, באמצעות מטפל CBT הרי הוא הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי, היא אחת מהגישות הטיפוליות הפופולאריות והנפוצות הקיימות כיום. הטיפול מציע “פוקוס” תרפי, כלומר התמקדות בתפיסות, רגשות והתנהגות לצד הובלה לשינוי באמצעות הבנת הקשר הקיים בשילוש החשוב הזה. הטיפול הקוגניטיבי מתאים לסובלים מהפרעות חרדה חברתית וכללית, פוביות, דיכאון חזק ועוד. הוא משמש כתהליך טיפולי רב עוצמה עבור גברים, נשים, ילדים ובני נוער.

ייחודו הרב נובע הן מגישת המוצא שלו, המניחה קשר ברור בין תפיסה להתנהגות והן בהיותו טיפול מודרני וחדשני המתאים לאורך החיים התזזיתי של כולנו.

אורי, אני רוצה להפסיק לסבול!
טיפול פסיכולוגי

טיפול פסיכולוגי בתל אביב אישי ומותאם צרכים

אין אדם אחד דומה למשנהו ואין קושי אחד שווה לקושי אחר.
כולנו מתמודדים עם אתגרים שונים באופן ייחודי. בקליניקה הנעימה והאינטימית שלי תוכלו למצוא פסיכולוגים מיומנים ומקצועיים, אשר תפקידם לסייע לכם בהתמודדות עם קשיים ואתגרים שונים. המטפלים שלנו הם אנשי מקצוע מנוסים, בעלי ידע רב בטיפול בילדים, בני נוער ומבוגרים. כולם מציעים גישות טיפוליות שונות, לצד טיפול נגיש וגמיש, אשר מותאם לצרכים הייחודיים שלכם ולקושי עמו אתם מתמודדים.
אם אתם זקוקים לטיפול פסיכולוגי בתל אביב לטיפול בחרדות או לכל בעיה המצריכה טיפול, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר, להכיר את צוות המטפלים הנהדר שלנו ולקחת את הצעד הראשון בדרך לאיכות חיים, אושר והגשמה עצמית.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

אורי פוקס - מטפל בחרדות ובעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית

נעים מאוד, שמי אורי פוקס בעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית ומטפל CBT מוסמך ואני כאן כדי לסייע לך!

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני חינם
מטופלים שעברו טיפול אצלנו משתפים:
תוכן עניינים

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

יתרונות של טיפול CBT
נגן וידאו
מדוע אחד חווה חרדה ואחד לא?
נגן וידאו
מהי חרדה? תסמינים וסוגים
נגן וידאו
אהבתם את המאמר?

שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בווטאספ
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב email
שלחו למייל
Call Now Buttonחייגו אלי