צלצלו עכשיו 077-8050570

טיפול בהפרעת חרדה

אחד מהמאפיינים בולטים של התקפי חרדה, הינו תחושת סכנה ממשית אשר אינה מתאימה למציאות הקיימת. חרדות מסוג זה, גורמות למגוון תופעות פיזיולוגיות. ההתמודדות עם כל מיני סוגים של חרדות, היא אינה קלה וישנם אנשים הסובלים מסוג מסוים של חרדה שהם אינם יודעים כלל שהם סובלים מתופעה זו ברמה כזאת אשר מצריכה טיפול בהפרעת חרדה. המקור לתופעה זו, הינו תפיסה ומחשבות מוטעות. ישנם סימנים נפוצים בקרב הסובלים מהפרעות חרדה כמו: דאגה מוגזמת, חוסר ביטחון עצמי, פחדים, חששות למיניהם, מחשבות שליליות והנטייה להפוך עכבר לפיל.

אנשים אלה, נוטים להיסגר מהחשש שאם יצאו החוצה, ינהגו או ייסעו בתחבורה ציבורית, שמא תיגרם להם תאונה. ישנן סוגים שונים של חרדות כגון טיפול בחרדות חברתיות בשיטה מותאמת אישית חרדה ממקומות הומי אדם (אגורפוביה) ועוד. טיפול בהפרעת חרדה, מתמקד יותר בבעיות העכשוויות ואינו מתמקד בעבר. הטיפול למעשה מכוון את המטופל להקנות מיומנויות פעולה, אשר נוגעות לסוג תגובה למצבים שעשויים לעורר אצלו חרדה. יש להקנות חזרה את הביטחון העצמי של המטופל, כך שלא יחשוש לצאת לרחוב או להיפגש עם אנשים תוך תחושה שאולי הוא יחווה התקף חרדה או פאניקה ולא תהיה לו על כך שליטה.

זה מה שהמטופלים שלנו מספרים:

מה קורה לסובלים מהפרעת חרדה?

אנשים הסבלים מפאניקה או התקפי חרדה, חוששים מפני התקפת לב, בשל הסימפטומים הגופנים הנגרמים להם בעת ההתקפה, כגון: דופק מואץ, תחושת חנק, זיעה קרה, בחילות ועוד. האינסטינקט הראשון שלהם מיד לאחר ההתקף הוא לגשת לבית החולים, בכדי לוודא כי אין מדובר בהתקף לב חלילה. מעט מהסובלים מהפרעות חרדה מגיעים לקליניקות אשר עוסקות בתחום של טיפול בהפרעת חרדה, כאשר המטפל מתחיל במודעות העצמית והסיבה, מדוע המטופל מגיע למצב של אי שליטה בהתקפי החרדה ומה הגורם שמגביר את ההתקפות.

זוהי למעשה חשיפה שהמטופל חייב להכיר בה ולעבור אותה ואז מגיע השלב הבא שהוא מיומנויות למניעה של התקפות חרדה וכן, עידוד של מחשבו חיוביות וראיית המציאות כפי שהיא, ללא מחשבות הרסניות ופסימיות..

חרדה על קוביות עץ

טיפול באמצעות מומחה בהפרעת חרדה שמניב תוצאות טובות

ישנם פסיכותרפיסטים, אשר בזכות ניסיונן העשיר בתחום של טיפול בהפרעת חרדה והפרעות דיכאון, מפתחים שיטות חדשות אשר מבוססות על טיפול ב- CBT. טיפול זה, אינו מצריך טיפול תרופתי, אשר נוגד שיטה זו, היות ומי שנוטל תרופות נוגדות דיכאון ולאחר תקופה מסוימת מפסיק אותן, החרדה והדיכאון יחזרו. כאשר מדובר בטיפול CBT, הפתרון יהיה שורשי יותר.

בדרך זו, מטפל אורי פוקס אשר נחשב לשם דבר בתחום הפסיכותרפיה בטיפול בדיכאונות וחרדות על כל סוגיהן. אורי לאחר שלמד לתואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית, החליט כי הוא מעוניין לטפל באנשים עם הפרעות חרדה ודיכאון, לאחר שהוא עצמו חווה תופעות אלה ופנה ללימודי מקצועיים כאשר התמחה בהם שנים. היום,אורי מנהל קליניקה פרטית משלו ומצליח לטפל בהמון מטופלים ולהחזיר לחיים תקינים יותר.

אורי מצליח באמצעות 15-20 מפגשים להקנות הקלה למטופליו, כאשר הם כבר יודעים לשלוט היטב בהתקפי החרדה, לאחר שפיתחו באמצעות השיטות הייחודיות שלו, מיומנויות רבות וכלים יעילים להתמודדות נכונה עם תופעה זו. הקליניקה מהווה בית חם ותומך למטופלים רבים שרק ממליצים על אורי בחום.

זו המגיפה השקטה של הדור שלנו וכבר מצאנו לה תרופה יעילה במיוחד:

17.6% מהאוכלוסייה בישראל סבלו מדיכאון

98% מהמטופלים שלנו הצליחו להיפטר מהחרדה והדיכאון

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

0/5 (0 Reviews)

עוד מאמרים בנושא

תוכן עניינים
אהבתם את המאמר? שתפו..
אורי פוקס - טיפול בחרדות

רוצים לדבר איתנו?
077-8050570
[email protected]
אחד העם 21, הרצליה
אזורי שירות: חיפה, נתניה, הרצליה, תל אביב, יהוד, כפ"ס, ראשל"צ.

הגעת עד לכאן ועכשיו נשאר רק לעשות את הצעד. אנחנו כאן כדי לעזור לך להיפרד מהחרדות והדיכאון אחת ולתמיד.
רוצה לשמוע עוד?
קורס טיפול בחרדות | אורי פוקס
ניתן להיפטר מחרדה!!

בעקבות הבקשות החזרתי את ההטבה
לקורס דיגיטלי המלא הכולל 11 שיעורים מלאים עם כל הכלים וכל ההסברים לטיפול בחרדה.
בהטבה זמנית של 93%
במקום 1,246 רק 87 ש״ח.

לפרטים נוספים: