צלצלו עכשיו 077-8050570

טיפול בדיכאון קליני

שינויים במצב הרוח מהווים תופעה די שכיחה בקרב אנשים רבים. לרוב מדובר על אירועים שחוו במהלך חייהם. המילים "דיכאון קליני" מתייחסים לתמונה קלינית עמוקה יותר אשר במצב זה, שולטים העצב והדיכאון. מצב זה של דיכאון קליני, מופיע במצב של פרידה או אבל. מצבים אלה, היו מאז ומעולם כאשר הסימפטומים הקלאסיים הם: קשיים בשינה, תיאבון ירוד ואי שקט פיזי ונפשי. על מנת לצאת ממצב זה, יש לעבור טיפול קליני בדיכאון. על פי המחקרים והסטטיסטיקה, בין 15%-20% מהאוכלוסייה יסבלו ממצב זה של דיכאון, לפחות פעם בחייהם.

אם פעם מצב זה של דיכאון קליני היה נפוץ יותר בקרב האוכלוסייה המבוגרת, היום ניתן לראות צעירים רבים, אשר סובלים מתופעה זו. בזמנו קראו לזה "מלנכוליה". היום, בגלל שינוי במבנה המשפחתי, סמים ואלכוהול ועוד גורמים סביבתיים כמו עלייה בשיעור הגירושין, עלייה בתוחלת החיים, עליה במחלות כרוניות, אלה הם למעשה הגורמים שנחשבים כסיבות פוטנציאליות לעלייה בשיעור בדיכאון בעידן המודרני של ימינו.

זה מה שהמטופלים שלנו מספרים:

דיכאון קליני – המחלה שתתפוס מקום שני בתחלואת האנושות

ארגון הבריאות העולמי, צופה כי כבר בשנה הבאה (2020) תופעת הדיכאון, תהיה המחלה הנפוצה שתזה למקום השני בתחלואת האנושות, לאחר מחלות לב וכלי דם. למרבה הצער, מחלה זו, תוקפת אנשים כל גיל מילדים ועד לגיל הזהב הסכנה של דיכאון קליני היא כמובן התאבדות. אנשים במצב דיכאוני קליני, נוטלים תרופות נוגדות דיכאון כאשר המוכרת בהן הינה פרוזאק. אשר שמה החל להופיע יותר בארה"ב, כאשר ישנה אוכלוסייה רבה הסובלת ממצבים כמו דיכאון קליני. הבעיה היא שאנשים שסובלים מתופעה זו, היחס כלפי עצמם הוא דימוי עצמי נמוך ושלילי, כאשר אותו היחס גם מופנה לסביבה. מדובר על עיוותים במחשבה שרק באמצעות טיפול בדיכאון קליני ניתן יהיה לשפר את דפוסי המחלה ומשם איכות חייו של הסובל מדיכאון, תשתפר.

מטרת טיפול בדיכאון קליני, הינה לשחרר את המטופל מתסמינים ותופעות של הדיכאון ולהקנות לו שליטה במחשבה. טיפול קוגניטיבי התנהגותי, יוכל להשפיע טוב על המטופל. טיפול זה למעשה, יפרוץ מעגל באמצעות שינוי בהתנהגות. ישנו קשר אדוק בין הרגש, המחשבה וההתנהגות. טיפול התנהגותי זה, משולב עם טיפול קוגניטיבי והקשר הינו עם תמיכה רגשית של המטפל.

זו המגיפה השקטה של הדור שלנו וכבר מצאנו לה תרופה יעילה במיוחד:

17.6% מהאוכלוסייה בישראל סבלו מדיכאון

98% מהמטופלים שלנו הצליחו להיפטר מהחרדה והדיכאון

טיפול קליני בדיכאון שתומך ומסייע למטופלים רבים

על מנת להתחיל עם טיפול קליני בדיכאון, יש לפנות למי שמומחה שנים בתחום ואף פיתח שיטות ייחודיות שמקנות תוצאות באמצעות עבודה מאומצת ושיתוף מלא של המטופל. מטפל בדיכאון קליני הנחשב למומחה בתחום, הינו אורי פוקס – מטפל מוסמך, אשר למד שנים רבות את התחום ומניסיונו האישי, לאחר שכבר למד לתואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית והחליט כי הוא מעוניין להסב מקצוע והחל לטפל במקרים של חרדות ודיכאון. אורי נחל הצלחה גדולה והיום הוא מנהל קליניקה פרטית שבבעלותו בפולג שבנתניה וקליניקה נוספת במרכז הרצליה.

דיכאון קליני, טיפול - אורי פוקס

הקליניקה של אורי, מהווה בית חם ותומך למטופלים רבים ששיפרו את איכות חייהם, כאשר קיבלו כלים חיוניים לשליטה עצמית ושינוי דפוסי המחשבה ההרסניים שהפכו למעגל שלילי שקשה היה להם לצאת ממנו. השיטות והנחישות של אורי, רק גרמו להצלחה בקרב מטופלים רבים שהיום מודים לו.

המחר יכול להיות יום טוב ושמח יותר, נטול חרדות ודיכאון. רוצה לשמוע איך?
מאמרים נוספים העשויים לעניין אותך

0/5 (0 Reviews)

עוד מאמרים בנושא

תוכן עניינים
אהבתם את המאמר? שתפו..
אורי פוקס - טיפול בחרדות

רוצים לדבר איתנו?
077-8050570
[email protected]
אחד העם 21, הרצליה
אזורי שירות: חיפה, נתניה, הרצליה, תל אביב, יהוד, כפ"ס, ראשל"צ.

הגעת עד לכאן ועכשיו נשאר רק לעשות את הצעד. אנחנו כאן כדי לעזור לך להיפרד מהחרדות והדיכאון אחת ולתמיד.
רוצה לשמוע עוד?
קורס טיפול בחרדות | אורי פוקס
ניתן להיפטר מחרדה!!

בעקבות הבקשות החזרתי את ההטבה
לקורס דיגיטלי המלא הכולל 11 שיעורים מלאים עם כל הכלים וכל ההסברים לטיפול בחרדה.
בהטבה זמנית של 93%
במקום 1,246 רק 87 ש״ח.

לפרטים נוספים: