צלצלו עכשיו 077-8050570

ייעוץ זוגי

כל זוג מתאהב, חווה את תקופת ירח הדבש ולאחר מכן, מתחיל שלב השגרה. כשאר השגרה נכנסת לחיי רובנו, קיימים לחצים ועומס על החיים. המשפחה מתרחבת ועמה ההוצאות. כאשר ישנם לחצים כלכליים, רוב הזוגות עובדים גם שעות נוספות ומגיעים ממוטטים הביתה. התקשורת מתחילה לצלוע, אין מספיק זמן איכות ומפה מתחילה ההידרדרות ביחסים. זו הסיבה, כי ישנם רבים אשר ניגשים אל ייעוץ זוגי. קיימת תחושה של ייאוש וחסר אונים בקרב הרבה זוגות אבל כדאי לא להיבהל, כי אם שני בני הזוג מעוניינים להגיע אל יועץ זוגי מקצועי, הפתרון כבר ממש מעבר לפינה ועד מהרה, ניתן יהיה לחזור לחיי זוגיות בריאים יותר שיש בהם יחסי הבנה,חברות והדדיות.

ישנם בני או בנות זוג, אשר חשים כי הם בודדים למרות שהם למעשה נמצאים בזוגיות. כאשר התשוקה נעלמת בנוסף, זה אור אדום כי עליכם להגיע אל ייעוץ זוגי אשר באמצעותו יאבחן היועץ את הבעיה וימצא עבורכם את הפתרון ההולם, לאחר שלבטח שאל את השאלות הנכונות את שניכם והבין באיזו גישה יש לנקוט, היכן הטעויות של בני הזוג ומה יש לתקן.

זה מה שהמטופלים שלנו מספרים:

 משבר ביחסי הזוגיות אינו בהכרח פירוק החבילה

ניתן בהחלט להקדים תרופה למכה, אם פונים מיד, כאשר הקשר מתחיל להיות קשה בין בני הזוג. ייעוץ זוגי יעניק לבני הזוג תובנות חדשות ויגרום להם להפריח שוב את היחסים. חבל להרוס שנים של בנייה יחד ועל אחת כמה וכמה כאשר ישנם ילדים בתמונה. לכולנו ישנה איזו שהיא פנטזיה או חלום וורוד, שאם בן או בת הזוג ישתנו, התמונה תהיה אחרת, או שאם נחליף את בן או בת הזוג באישה או גבר אחרים, המציאות תשתנה ואנו נחיה באידיליה.. עוד בנושא חרדה בזוגיות.

יש לדעת, כי בזוגיות כל בן או בת זוג, מביאים איתם שק של חוויות שרכשו. על פי הגישה של מטפלים שהם יועצי זוגיות, בן או בת הזוג שבחרנו, הוא זה שאמור לאתגר אותנו להתמודד עם הקשיים שלנו ואפילו לצמוח מהם. כדאי כי תשקלו היטב ותחשבו, מה אתם מעריכים בבן או בת הזוג ומדוע בכלל התאהבתם בהם ותמיד כדאי לזכור, כי ניתן תמיד להיעזר באמצעות ייעוץ זוגי שיסייע במשבר ויכוון אתכם לזוגיות בונה, מהנה ומוצלחת יותר.

מריבה בין בני זוג, ייעוץ זוגי מקצועי

ללכת לייעוץ זוגי או להיפרד? – ההחלטה היא בידיים שלכם

רבים מהזוגות הנשואים, מתלבטים בשאלה: האם לגשת אל ייעוץ זוגי או פשוט להיפרד? ייתכן כאחד מכם כבר הטיל באוויר את הפצצה. כדאי כי תשאלו את עצמכם אם זה המצב וכך אני מעוניין להישאר או שאולי כדאי בהחלט להציל את המצב ולפנות למטפל מקצועי המתמחה בייעוץ זוגי. ברוב המקרים מדובר על מאבקי כוחות בין בני הזוג. יש לדעת פרט חשוב, לפני שפונים לייעוץ זוגי, יש לבדוק אם לשניכם קיימת המוטיבציה לעבור את התהליך שהוא לא כל כך פשוט, לתת סיכוי נוסף לנישואין שלכם ולאחות את הקרעים שנוצרו.

חשוב לדעת, כי מומלץ שהמטפל הזוגי תהיה בינו לביניכם כימיה כבר מההתחלה, היות וזוגיות זה נושא אינטימי והאמון והכימיה הן מילות המפתח. למעשה, היועץ הזוגי הוא המתווך בין בני הזוג והוא ישמע את שני הצדדים על מנת לאמוד נכון את הבעיות הקיימות ומתן פתרון הולם.

זוגיות, שמחה, אהבה

לדבר באופן פתוח וכנה על הקשיים שלכם בזוגיות

אם אינכם משתפים האחד את השני בבעיות ביניכם והפסקתם לדבר על הדברים החשובים לכם באמת, מומלץ כי תגיעו מהר ככל שניתן אל ייעוץ זוגי. יש שמתחילים להמעיט בבילויים יחד או הופעה יחד לאירועים משפחתיים יחד או אפילו ייתכן ומדובר בבגידה? אבל אל דאגה, כי גם בעיה זו ניתנת לפתרון. רוב הוויכוחים המתפתחים בין בני הזוג הם על נושא כספי, מטלות בית, חינוך הילדים ועוד. מדובר על קצר בתקשורת ועד למאבקי כוחות. זו הסיבה, כי רוב שיטות הטיפול הזוגי מנסות ללבן את הבעיות, מה שיאפשר לנהל שיחה ותובנה טובה יותר בין בני הזוג.

זה הזמן הנכון שלכם, כאשר אתם נמצאים כבר בטיפול זוגי, לדבר על כל הדברים אשר מקשים עליכם בזוגיות. ייתכן ועד עתה לא העזתם לדבר על הדברים הללו כמו מה פוגע, מה מציק לכם בדיוק, מה כואב וכדומה. תוכלו כמובן במסגרת ייעוץ זוגי, לדבר גם על החלומות שלכם ועל הדברים החשובים שיש לכם במערכת הזוגיות. 

זו המגיפה השקטה של הדור שלנו וכבר מצאנו לה תרופה יעילה במיוחד:

17.6% מהאוכלוסייה בישראל סבלו מדיכאון

98% מהמטופלים שלנו הצליחו להיפטר מהחרדה והדיכאון

ייעוץ זוגי – לעשות מלימון לימונדה..

זו בדיוק המטרה, כאשר אתם כבר מחליטים על ייעוץ זוגי. יש לזהות את דפוסי התקשורת של בני הזוג, ולסייע לזוג להכיר בהם. היועץ הזוגי, יעניק לזוג את הכלים או הטכניקות הנכונות, ליצירת דיאלוג חדש, טוב ומכבד יותר. לפעמים המטפל הזוגי, יחליט על מפגשים עם כל אחד מבני הזוג ורק אז, יחליט להפגיש ביניהם ולפקח על ההליך. הגישה של מטפלים רבים אשר מתמחים עם טיפול זוגי הוא הטיפול בגישה קוגניטיבית התנהגותית – CBT והסיבה היא, כאשר יש לשנות את דפוסי ההתנהגות של אחד מבני הזוג או של שניהם.

בחירה נכונה של היועץ או המטפל הזוגי

יש לבחור נכון את היועץ הזוגי, כאשר אתם ביררתם עליו את כל הפרטים הנחוצים, ראיתם ביקורות חיוביות וכדומה. אחד מהמטפלים הזוגיים הבולטים הינו אורי פוקס, אשר עוסק שנים ובהצלחה רבה בייעוץ זוגי, בטיפול בדיכאונות, חרדות ועוד. השיטה של אורי, הינה שיטת טיפול קוגניטיבית התנהגותית (CBT). כשאר בני הזוג באמצעות שיטה זו, יוכלו לשנות את דפוסי ההתנהגות, החשיבה שהתבררה כמוטעית ומקובעת, כאשר זו הבעיה שגרמה לקרע ומשבר ביניהם.

אורי הינו בעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית והחליט כי הוא מסב את מקצועו למטפל פסיכותרפיסט וזאת, לאחר שהוא עצמו חווה טיפול בשיטת CBT שגרם לו לשינוי חיובי. אורי התנסה שנים בתחום והיום הוא מקבל בקליניקות הפרטיות שלו בהרצליה ובנתניה (פולג), כאשר הוא מאבחן היטב את הבעיה לפני ואז מחליט על תכנית טיפולית מתאימה, בהתאם לנתונים שמצא. אורי יגרום לכם לדבר על מה שלא העזתם לדבר עליו עד כה, היות והאמון שהוא יצור בכם, הגישה והכתף התומכת, תגרום לשינוי המיוחל שכה רציתם בו.

המחר יכול להיות יום טוב ושמח יותר, נטול חרדות ודיכאון. רוצה לשמוע איך?
מאמרים נוספים שיעניינו אותך

0/5 (0 Reviews)

עוד מאמרים בנושא

תוכן עניינים
אהבתם את המאמר? שתפו..
אורי פוקס - טיפול בחרדות

רוצים לדבר איתנו?
077-8050570
[email protected]
אחד העם 21, הרצליה
אזורי שירות: חיפה, נתניה, הרצליה, תל אביב, יהוד, כפ"ס, ראשל"צ.

הגעת עד לכאן ועכשיו נשאר רק לעשות את הצעד. אנחנו כאן כדי לעזור לך להיפרד מהחרדות והדיכאון אחת ולתמיד.
רוצה לשמוע עוד?
קורס טיפול בחרדות | אורי פוקס
ניתן להיפטר מחרדה!!

בעקבות הבקשות החזרתי את ההטבה
לקורס דיגיטלי המלא הכולל 11 שיעורים מלאים עם כל הכלים וכל ההסברים לטיפול בחרדה.
בהטבה זמנית של 93%
במקום 1,246 רק 87 ש״ח.

לפרטים נוספים: