צלצלו עכשיו 077-8050570

טיפול CBT בתל אביב

טיפול CBT, הינו טיפול קוגניטיבי התנהגותי, הזוכה להכרה רבה בעשור האחרון וזאת לאחר שהטיפול הדינאמי שלט חזק בתחום. גם קופות החולים השונות, מציעות טיפול קוגניטיבי התנהגותי כחלק מהשירותים הפסיכולוגיים וקיימים גם מטפלים רבים, אשר מציעים טיפול CBT בתל אביב למי שגר באזור המרכז. רבים פונים לטיפול זה, כאשר הם סובלים מדיכאון, טראומה ובעיות חרדה שונות זוהי שיטת טיפול המבוססת על הנחה שניתן לפתור בעיות באמצעות מחשבות המכשילות של המטופל ומדובר למעשה על שינוי קוגניטיבי.

המטרה של טיפול CBT בתל אביב או בשאר הערים בארץ, הינה לאתר את המחשבות וההתנהגות שגורמות למטופלים להימנע או לקפוא כאשר הוא נמצא במצב של חרדה. אנשים אה שאינם מטפלים בתופעה זו, נסגרים כתוצאה מדיכאון. כאשר אנשים הסובלים מתופעות של חרדה או דיכאון מחליטים כי זה הזמן שהם יכולים לטפל בעצמם ולצאת ממצב זה שלמעשה תוקע אותם בכל מיני מובנים ביים, הם יחושו הקלה וצמיחה חיובית לאחר טיפול זה.

זה מה שהמטופלים שלנו מספרים:

התמחויות שונות של פסיכותרפיסטים המתמחים בטיפול בשיטת CBT

יש לדעת כי למי שמומחה עם טיפול CBT בתל אביב, קיימות התמחויות שונות. ישנם מטפלים אשר ההתמחות שלהם הינה חרדות, אך יש אחרים, המתמחים דווקא בטיפול בטראומות. לא כל מטפל מתמחה בכל סוגי התופעות אבל יש לציין, כי טיפול ב-CBT, מטפל במגוון תופעות כמו:
הפרעות אובססיביות קומפולסיביות (OCD).
דיכאון.
טראומה.
פוביות על כל סוגיהן.

הטיפול מתחיל בפגישות שנועדו ליצור היכרות בין הנטפל למטופל. המטפל לומד את דפוס המחשבה וההתנהגות של המטופל. בשיחות הראשונות מדברים על הציפיות של המטופל מהטיפול, הסיבה לטיפול וההיסטוריה של המטופל. כל אלה חיוניים לטיפול יעיל שיצליח. המטפל יהיה מעוניין לדעת, מול אילו בעיות מתקשה המטופל וייתן לו כלים להתמודדות טובה, כאשר המטופל עם הזמן, ידע כיצד לזהות מחשבות מכשילות וכיצד הוא יוכל לשנות אותן.

טיפול CBT בתל אביב - אורי פוקס בטיפול

שיטת טיפול CBT בתל אביב המתמקדת בתופעה אשר ממנה סובל המטופל

שיטת טיפול CBT בתל אביב או בכל אזור אחר בארץ, הינה שיטת טיפול ממוקדת, אשר מתאימה לפתרון של בעיה ספציפית או לכמה בעיות הקשורות האחת עם השנייה. ניתן לפתור בשיטה זו, תופעות רבות אשר מהן סובלים המטופלים. טיפול זה הינו קצר מועד אך ההישגים והתוצאות הטובות של טיפול זה, משרתים את המטופלים בטווח הארוך. יש למצוא את המטפלים המתמחים בטיפולים ספציפיים בשיטת CBT כאשר יש להם שם ומוניטין והסמכה לטיפול זה. אחד מהפסיכותרפיסטים המוכרים אשר פועל שנים בשיטה זו, הינו אורי פוקס, אשר הוא בעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית והחל ללמוד את שיטת טיפול ב- CBT ולאחר לימודיו, החל לטפל במטופלים רבים בהצלחה.

זו המגיפה השקטה של הדור שלנו וכבר מצאנו לה תרופה יעילה במיוחד:

17.6% מהאוכלוסייה בישראל סבלו מדיכאון

98% מהמטופלים שלנו הצליחו להיפטר מהחרדה והדיכאון

אורי, מקנה אמון וביטחון בקרב מטופליו ומצליח לגרום להם לאיכות חיים טובה יותר לאחר תום הטיפול. כמו כן, מעניק אורי כלים חיוניים למטופלים להתמודדות מול התופעות אשר מהן הם סובלים. אורי פוקס מטפל בנוער, מבוגרים וקשישים הסובלים מתסמיני חרדה והתוצאות רק הוכיחו את עצמן. הטיפול נתבצע בנוער, מבוגרים ובגיל הזהב, כאשר המון מטופלים מעידים על הצלחה רבה בטיפול ואיכות חיים טובה יותר ללא צורך בנטילת תרופות.

טיפולים נוספים בתל אביב

 

תחומי ההתמחות של אורי פוקס הינם:

0/5 (0 Reviews)

עוד מאמרים בנושא

תוכן עניינים
אהבתם את המאמר? שתפו..
אורי פוקס - טיפול בחרדות

רוצים לדבר איתנו?
077-8050570
[email protected]
אחד העם 21, הרצליה
אזורי שירות: חיפה, נתניה, הרצליה, תל אביב, יהוד, כפ"ס, ראשל"צ.

הגעת עד לכאן ועכשיו נשאר רק לעשות את הצעד. אנחנו כאן כדי לעזור לך להיפרד מהחרדות והדיכאון אחת ולתמיד.
רוצה לשמוע עוד?
קורס טיפול בחרדות | אורי פוקס
ניתן להיפטר מחרדה!!

בעקבות הבקשות החזרתי את ההטבה
לקורס דיגיטלי המלא הכולל 11 שיעורים מלאים עם כל הכלים וכל ההסברים לטיפול בחרדה.
בהטבה זמנית של 93%
במקום 1,246 רק 87 ש״ח.

לפרטים נוספים: