צלצלו עכשיו 077-8050570

טיפול CBT בנתניה

הגיל הממוצע להופעת הפרעת חרדה או דיכאון עשויה להופיע בילדות המאוחרת או בגיל ההתבגרות. מצד שני ישנם מקרים שאנשים חווים חוויית חרדה לאחר שנות ה-40 לחייהם, כאשר הפרעות חרדה, עשויות להיות מלוות בדיכאון. קיימת הזדמנות למניעת דיכאון, כאשר נעשה טיפול בחרדה ובדיכאון, תוך לימוד של מיומנויות קוגניטיביות, כמו שינוי התפיסה של סיכון מסוים שגורם לחרדה והמעטת הערך העצמי ביכולת להתמודד מול התקפות חרדה או תחושת דיכאון. כאשר השילוב של מחרדה עם דיכאון מתפתח בגיל צעיר, אנשים שסובלים מתופעות אלה, יפתחו סגנון התמודדות כמו בדידות וניתוק מהסביבה. שיטה מוצלחת להתמודדות מול חרדות אלה הינה שיטת טיפול CBT בנתניה או בערים אחרות בארץ.

על פי מחקר ידוע שנעשה בארה"ב ע"י ד"ר דייויד בארלו, שהוא מנהל מרכז החרדה באוניברסיטת בוסטון, הוכח כי לחרדה ולדיכאון, קיימת גנטיקה דומה. ללא טיפול בזמן, חרדה ודיכאון יחד, גורמים להפרעה מתמשכת וכרונית וקושי רב להתגבר על הקשיים הרגשיים. השיטה של טיפול קוגניטיבי התפתחה מאז היווסדה וניתן למצוא שיטות טיפול CBT בנתניה לבעיות שונות נוספות. שיטה זו עובדת וסייעה למטופלים רבים להתגבר על תופעות שונות שהפריעו להם בחיי היום-יום.

זה מה שהמטופלים שלנו מספרים:

תוצאות של טיפול בשיטת CBT

מחקרים רבים הוכיחו, כי טיפול CBT בנתניה ובכל האזורים, כי מי שסובל מהפרעות חרדה יוכל לשפר את התנהגותו, בעקבות שיטת טיפול זו. כאשר מטופל עובר טיפול CBT, יש בידיו כלים טובים ויכולת להתמודד בטווח הרחוק עם מחשבות רגשיות שאינן רצויות ולמעשה הן אלה שמפתחות את התקפי החרדה. גם אם תהיינה מעידות לאחר טיפול יעיל זה, הן לא תהיינה עמוקות כמו לפני הטיפול. יש לציין כי השיטה הקוגניטיבית התנהגותית התפתחה מאז שנוסדה וישנם מטפלים רבים בתחום וטיפול זה יעיל גם נגד תנודו במצבי רוח, מתחים, דיכאון, חרדה, מתחים, פחדים, דימוי עצמי, שליטה בכעסים, התמודדות מול ביקורת, דחיינות, פתרון של בעיות ועוד.

למעשה, טיפול CBT בנתניה, נמצא יעל לשתי הפרעות והוא מסוגל לטפל בה ביעילות כמו בחרדה ובדיכאון גם יחד. יש לדעת, כי לעתים, דיכאון עשוי לגרום לירידה משמעותית ביכולת לתפקד וזו הסיבה שמומלץ לטפל בבעיה מוקדם ככל שניתן. יש לדעת בנוסף, כי טיפול בחרדה באמצעות חשיפה הדרגתית לגורם המרתיע, מצריכה כוחות ומאמץ כך שמי שסובל מדיכאון יוכל למצוא כי טיפול זה יכול להיות עבורו קשה לביצוע.

אישה עצובה, חרדה, דיכאון, פחד

כמה זמן נמשך טיפול CBT בנתניה?

טיפול בשיטת CBT, יכול להימשך בין 12-15 שבועות והשינוי יופיע כבר לאחר 6 שבועות בממוצע, אם קיים שיתוף פעולה בין המטפל למטופל. על המטופל לתרגל את הכלים שקיבל להתמודדות בתופעה וכן שינוי באורח החיים, זיהוי מחשבות ורגשות ועוד כלים נוספים שהמטופל מקבל מהמטפל. ישנם מטפלים מקצועיים שמצליחים להשיג תוצאות מדהימות ושיפור ממשי באיכות חייהם של מטופלים רבים כמו אורי פוקס, אשר עוסק בתחום זה כבר שנים. לאורי קליניקה בפולג שבנתניה והוא טיפל בעשרות רבות של מטופלים בהצלחה רבה. לאורי, תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית והוא הגיע לתחום של טיפול ב- CBT לאחר בעיות שהוא עצמו חווה וכך הוא יכול לחוש טוב יותר את התופעות של מטופלים רבים הבאים לטפל בתופעות כמו חרדה, דיכאון, דימוי עצמי נמוך ועוד.

זו המגיפה השקטה של הדור שלנו וכבר מצאנו לה תרופה יעילה במיוחד:
17.6% מהאוכלוסייה בישראל סבלו מדיכאון
98% מהמטופלים שלנו הצליחו להיפטר מהחרדה והדיכאון

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

0/5 (0 Reviews)

עוד מאמרים בנושא

תוכן עניינים
אהבתם את המאמר? שתפו..
אורי פוקס - טיפול בחרדות

רוצים לדבר איתנו?
077-8050570
[email protected]
אחד העם 21, הרצליה
אזורי שירות: חיפה, נתניה, הרצליה, תל אביב, יהוד, כפ"ס, ראשל"צ.

הגעת עד לכאן ועכשיו נשאר רק לעשות את הצעד. אנחנו כאן כדי לעזור לך להיפרד מהחרדות והדיכאון אחת ולתמיד.
רוצה לשמוע עוד?
קורס טיפול בחרדות | אורי פוקס
ניתן להיפטר מחרדה!!

בעקבות הבקשות החזרתי את ההטבה
לקורס דיגיטלי המלא הכולל 11 שיעורים מלאים עם כל הכלים וכל ההסברים לטיפול בחרדה.
בהטבה זמנית של 93%
במקום 1,246 רק 87 ש״ח.

לפרטים נוספים: