צלצלו עכשיו 077-8050570

טיפול CBT בהרצליה

ד"ר אהרון בק, פסיכיאטר יהודי מארה"ב, פיתח שיטת טיפול ייחודית לפני 60 שנה, אשר מיועדת לסייע לאנשים הסובלים מחרדות ודיכאון להרגיש טוב יותר. ד"ר בק, ניסה אז לפתח בקרב המטופלים את חוויית הילדות שלהם וניסה אף להתחבר אל התת מודע שלהם. טיפול זה הוא למעשה טיפול CBT והוא מיושם שנים בכל העולם וזכה להכרה ולהצלחה רבה. נכון להיום, טיפול CBT בהרצליה מיישם את העקרונות שיטה זו, החלו להיות שימושיות במגוון רב של שיטות טיפוליות כמו, בעיות פסיכולוגיות והתנהגותיות, אלימות ADHD, דיכאון, חרדות והפרעות כמו חרדה כפייתית. 

בשלב המרכזי של טיפול CBT בהרצליה, המטפל מנתח את הסימפטומים והמחשבות והרגשות האוטומטיות, כאשר המטפל יכול להבין את ההשפעה השלילית שיש למחשבה השלילית על הרגשות ואז ניתן להבין מה הטריגר שגורם להתקפי החרדה להופיע. על פי התיאוריה של ד"ר בק, ניתן למנוע את התפתחות המעגל של התקפי חרדה באמצעות צמצום המיקוד בגוף ותחושותיו וייחוס של המשמעות הנכונה במקום הגישה הקודמת של המטופל שגרמה למעשה להופעתן של התקפי החרדה.

זה מה שהמטופלים שלנו מספרים:

תרגול הטיפול בשיטת CBT גם מחוץ לקליניקה

כאשר המטופל מגיע לקליניקה למטרת טיפול CBT בהרצליה, הוא אף צריך לדעת כי עליו ליישם את השיטה גם כשהוא מחוץ לקליניקה. על המטופל, לשנות דפוסי חשיבה, לאחר שהבין כי אלה המחשבות שגורמות להתקפי החרדה להופיע. למעשה מדובר על דפוסי חשיבה לא רציונליים שעל המטופל להכיר בהם. זוהי בעצם שיטה פרקטית אשר מתמקדת בהווה ולא בעבר, בניגוד לסטיגמה הרווחת לגבי טיפולים פסיכולוגיים.

זהו טיפול, אשר המטופל חש בשיפור הדרגתי במהרה, בהשוואה לטיפולים פסיכולוגיים אחרים. למעשה, שיטת טיפול CBT בהרצליה, הינה בשיתוף מלא של המטופל והמטפל אשר חושבים יחד בצורה מעשית, כיצד ניתן יהיה לפתור את הבעיה.. המטפל ימצא כלים ספציפיים  אשר ישרתו את המטופל בהתמודדות מול הבעיה אשר ממנה הוא סובל. טיפול זה, מעניק למטופל חיזוק ומעלה בו את המוטיבציה להמשיך בטיפול ומעניק לו אופטימיות להשגת המטרות אשר להן הוא ייחל.

נגיעה במוח, טיפול CBT בנקודות החשובות

להישאר תקוע או להתגבר על החרדות?

מטופל אשר טיפול CBT בהרצליה מטפל בבעיה ממוקדת בתחום של חרדה ודיכאון, חייב להיות מעוניין לקחת את האחריות המלאה ולהיות מעורב באופן פעיל בשינוי מצבו באופן די מהיר והוא ייעזר בכלים החיוניים אשר יינתנו לו במסגרת טיפול זה. לעומת זאת, מטופל אשר הקשיים שהוא חש בהם, אינם ממוקדים, ירגיש תקוע בכל מיני תחומים בחייו. מי שמעוניין להתגבר על תחושת החרדות או הדיכאון, צריך למצוא פסיכותרפיסט מומחה, כאשר המטופל ירגיש אמון מלא ויתחיל להרגיש בשינויים החיוביים שחלים בו.

זו המגיפה השקטה של הדור שלנו וכבר מצאנו לה תרופה יעילה במיוחד:
17.6% מהאוכלוסייה בישראל סבלו מדיכאון
98% מהמטופלים שלנו הצליחו להיפטר מהחרדה והדיכאון

אחד מהמומחים לטיפול בחרדות הינו אורי פוקס שהוא בעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית וביצע שינוי מהותי לאחר שהוא עצמו היה במשבר של חרדות והחל ללמוד שנים את התחום. לאורי קליניקה ברחוב אחד העם העם בהרצליה והוא מטפל בעשרות מטופלים בהצלחה. מטופלים חשים כתף תומכת והזדהות מול הבעיות שמהן הם סובלים. הטיפול הינו קצר וממוקד ומוביל לאיכות חיים טובה, ללא חסמים, חרדות או דיכאונות.

3.3/5 (3 Reviews)

עוד מאמרים בנושא

תוכן עניינים
אהבתם את המאמר? שתפו..
אורי פוקס - טיפול בחרדות

רוצים לדבר איתנו?
077-8050570
[email protected]
אחד העם 21, הרצליה
אזורי שירות: חיפה, נתניה, הרצליה, תל אביב, יהוד, כפ"ס, ראשל"צ.

הגעת עד לכאן ועכשיו נשאר רק לעשות את הצעד. אנחנו כאן כדי לעזור לך להיפרד מהחרדות והדיכאון אחת ולתמיד.
רוצה לשמוע עוד?
קורס טיפול בחרדות | אורי פוקס
ניתן להיפטר מחרדה!!

בעקבות הבקשות החזרתי את ההטבה
לקורס דיגיטלי המלא הכולל 11 שיעורים מלאים עם כל הכלים וכל ההסברים לטיפול בחרדה.
בהטבה זמנית של 93%
במקום 1,246 רק 87 ש״ח.

לפרטים נוספים: