צלצלו עכשיו 077-8050570

דיכאון מהחיים

אנשים רבים חשים דיכאון, עצב וחוסר שמחת חיים, אם בשל מאורעות קשים אשר פדו אותם, כגון מוות של אדם קרוב, גירושין, פרידה ועוד. ברצון למות נובע כאשר קיים דיכאון מהחיים הסכנה היא למחשבות אובדניות, אשר מגיעות במקרים הקיצוניים לניסיונות התאבדות. התחושה היא שלא ניתן לסבול יותר את הכאב הנפשי. המחשבות כמו: "בא לי למות" יוצר סוג של דחף. כאשר מתגבר הרצון יש לטפל בתחושה זו מהר, ע"י טיפול פסיכולוגי. הסבל יחלוף עם הטיפול הנכון כמו טיפול קוגניטיבי התנהגותי- CBT.

חוסר טיפול בזמן, עשוי להוביל לאסון. ישנם אנשים הסובלים מבדידות או אובדן ויש להדגיש שמי שמעוניין לשים קץ לחייו, אינו בהכרח חולה נפש. היום תופעה של מחשבות אובדניות, קיימת לרוב בקרב בני נוער מגילאי 15 בערך. גם תחושות דחייה, מובילות לתחושה של דיכאון מהחיים. ישנן סיבות לא מעטות, אפילו סיבות ידועות כגון מצב כלכלי בעייתי. לעיתים לוקח זמן לאדם להודות כי הוא סובל מדיכאון. אנשים אינם אוהבים לשמוע כי הם סובלים מדיכאון וזאת כאשר הם עדיין מתפקדים.

זה מה שהמטופלים שלנו מספרים:

הסיבות המרכזיות לדיכאון מהחיים

ישנן סיבות לא מועטות למצב של דיכאון החיים. לפעמים סיבות אלה מוסוות או מוכחשות והן עשויות להתבטא בבעיות בריאותיות מסוגים שונים.

ישנן סיבות נוספו כמו, אנשים אשר גדלו ללא תשומת לב והכרה ברגשותיהם. בחייהם הבוגרים, אנשים אלה, מתקשים להיות בעלי אנרגיות חיוביות. יש לנסות ולפרוק את המתח באמצעות אדם קרוב שניתן יהיה להשתפך בפניו. אך ההמלצה היא להתחיל טיפול ולקחת אחריות, היות החיים יפים ויש לדאוג לאיכות חיים ולא לסבול או להיכנס כל העת למרה שחורה.

אישה מיואשת, אכזבה, דיכאון,פחדים, חששות, חרדות

אנשים שסובלים מדיכאון ואומרים לעצמם, כי זהו מצב נתון שלעלם לא ישתנה, נמצאים בסיכון גבוה. יש לציין, כי דיכאון וכאב נפשי, הם אינם סוג של ביטוי לפינוק או עצלות כי אם זהו מצב אמיתי ונתון שיש לטפל בו בהקדם. גם אדם אשר בעבר חש דיכאון מהחיים, יוכל להרגיש אופטימיות והרגשה טובה יותר, הוא עדיין יצטרך להתמודד עם קשיים שונים בחיים. ייתכן ויידרשו כמה חודשים של טיפול קוגניטיבי התנהגותי, עד שמטופל יחוש טוב יותר ויחזור לאורח חיים תקין ובריא ושמחת החיים תחזור אליו בהדרגה.

שילוב של תרופות אנטי דיכאוניות יחד עם טיפול פסיכולוגי

יש לציין כי במקרים קשים, הפסיכיאטר או הפסיכולוג המטפל, יתנו למטופלים תרופות נגד דיכאון, כאלה אשר מעלות את רמת הסרוטונין במוח. תרופות אלה אמנם מסייעות למטופלים, אך זה לא מספיק ויש לשלב טיפול בדיכאון מתאים, על מנת שהטיפול יצליח. כאשר אתם חשים בדיכאון מהחיים, מומלץ לפנות אל פסיכותרפיסט מומחה, אשר טיפל במקרים אלה בהצלחה. אחד מהמטפלים המוכרים אשר הצליח להשיב הרבה מטופלים שכגרת ושמחת חיים, הוא אורי פוקס המטפל בחרדות ודיכאון. אורי, הוא בעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית והוא מטפל מוסמך. אורי בגלל מקרים שחווה בחייו, החליט לשנות כיוון והחל ללמוד כיצד ניתן לסייע לאנשים שהיו במצבו.

אישה שמחה, שחרור, רוגע, שמים

אורי רואה את הסיוע שלו, כמין סוג של שליחות. אורי מטפל מוסמך כבר שנים בשיטת CBT והצליח להחזיר אנשים רבים שסבלו מדיכאון קשה, לחזור למעגל החיים. אורי מעניק כלים חיוניים למטופליו, ומשנה את הלך המחשבה של אנשים דיכאוניים, אשר מגיעים אליו לטיפול.

אורי מטפל בקליניקות שלו, אשר נמצאות בפולג שבנתניה ובהרצליה.

זו המגיפה השקטה של הדור שלנו וכבר מצאנו לה תרופה יעילה במיוחד:

17.6% מהאוכלוסייה בישראל סבלו מדיכאון

98% מהמטופלים שלנו הצליחו להיפטר מהחרדה והדיכאון

מאמרים נוספים מעניינים באתר

0/5 (0 Reviews)

עוד מאמרים בנושא

תוכן עניינים
אהבתם את המאמר? שתפו..
אורי פוקס - טיפול בחרדות

רוצים לדבר איתנו?
077-8050570
[email protected]
אחד העם 21, הרצליה
אזורי שירות: חיפה, נתניה, הרצליה, תל אביב, יהוד, כפ"ס, ראשל"צ.

הגעת עד לכאן ועכשיו נשאר רק לעשות את הצעד. אנחנו כאן כדי לעזור לך להיפרד מהחרדות והדיכאון אחת ולתמיד.
רוצה לשמוע עוד?
קורס טיפול בחרדות | אורי פוקס
ניתן להיפטר מחרדה!!

בעקבות הבקשות החזרתי את ההטבה
לקורס דיגיטלי המלא הכולל 11 שיעורים מלאים עם כל הכלים וכל ההסברים לטיפול בחרדה.
בהטבה זמנית של 93%
במקום 1,246 רק 87 ש״ח.

לפרטים נוספים: