צלצלו עכשיו 077-8050570

טיפול בביטחון עצמי בשרון

עיסוק בדימוי וביטחון עצמי מלווה את כולנו באופן מתמשך בכל מישורי החיים אם במשפחה, בקריירה, בלימודים ועוד. הדימוי העצמי הנמוך וביטחון עצמי ירוד הם תוצאה של קשיים בולטים. קושי זה, אינו עומד בזכות עצמו וללא סיבה קשורה. קיים קשר הדוק בין ביטחון עצמי נמוך לדיכאון וחרדה, הפרעות קשב וריכוז והפרעות נוספות. אדם שאין לו ביטחון עצמי, נוטה לפתח ביקורת עצמית מופרזת והוא מתייחס יותר לכישלונות והחמצות. יש להבין מהיכן נובעת הבעיה, באמצעות טיפול בביטחון עצמי בשרון, ניתן יהיה לדעת מהיכן הבעיה. אחת השיטות היעילות של טיפול זה, הינה השיטה הקוגניטיבית התנהגותית. בשיטה זו, המטפל ישנה את דפוסי החשיבה הקובעים והפסימיים של המטופל, כאשר המטופל יקבל כלים יעילים ויישם אותם מחוץ לקליניקה.

גם כאשר אדם שאינו יכול ליצור קשרים בינאישיים זה מהווה את אחד הסימפטומים של ביטחון עצמי נמוך. הפער של מה שאדם שואף להיות לבין מה שהוא היום או מה שהוא מעריך עצמו בפועל כאשר הפער הופך להיות רב יותר אדם זה, יפתח ביקורת עצמית קשה. הנבואה של אדם שרואה שחורות, מגשימה את עצמה ובטיפול יעיל, ניתן יהיה להעלות את הביטחון העצמי ולהתפתח.

תרגילים ביטחון עצמי, הערכה עצמית גבוהה, קול ומצחיק

ביטחון עצמי אינו תכונה קבועה

אנשים רבים נוטים לחשוב כי ביטחון עצמי הינה תכונה קבועה, אבל בעצם, זוהי תחושה דינמית אשר עשויה להשתנות במשך החיים, אך הכול בהתאם לכמה אנו פועלים ומה אנו עושים למען הביטחון העצמי שלנו. כאשר אדם יעבור טיפול בביטחון עצמי בשרון, יבין כי טעה, כאשר השלים עם העובדה שהוא נכשל, או האמין כי אינו היה מסוגל ליותר. החוכמה היא לשנות כיוון והתנהגות ולקחת את עצמך בידיים, כאשר בטיפול יוצבו מטרות שיש להשלים אותן.

יש לציין, כי כל טיפול בביטחון עצמי בשרון או בשאר הערים בארץ, יהיה שונה בין מטופל למטופל וזאת, על פי הנתונים של כל מטופל. לכל אחד מאיתנו, קיימת היכולת להכיל פגיעות נפשיות לחוויות מעצבנות בכל מיני מישורים או תחומים ולפעמים, נשים אשר נחשבים לכאלה שהם בעלי דימוי עצמי גבוה, יחוו כישלון באופן קשה, היות והציפיות שלהם מעצמם, היו גבוהות עד כדי שאיפה לשלמות, מה שאינו היה קיים במציאות. אין זמן קצוב וקבוע לטיפול ספציפי זה, אך מדובר בכל מקרה, בטיפול קצר מועד וממוקד.

זה מה שהמטופלים שלנו מספרים:

טיפול בביטחון עצמי בשרון – הפתרון האמיתי

אחד מהסימפטומים הנפוצים של הסובלים מביטחון עצמי נמוך הינו קבלת החלטות, בעיה זו הופכת לקשה יותר בקרב אנשים בעלי ביטחון עצמי נמוך. אנשים אלה עסוקים גם בתגובות של אלה הסובבים אותם. כאשר תכונה זו מתחילה להפריע לאדם הסובל מביטחון עצמי נמוך, יש הגיע למי שמתמחה בנושא טיפול בביטחון עצמי בשרון, במידה והא גר או עובד באזור זה. אחד מהמטפלים המוכרים בשרון, הינו אורי פוקס, אשר עובד שנים בטיפול בביטחון עצמי, הדרכות אישיות, ייעוץ זוגי ועוד. אורי הוא בעל תואר שני בעבודה סוציאלית והסב את מקצועו, לאחר שהתנסה בטיפול קוגניטיבי התנהגותי, כאשר באמצעות טיפול זה, חייו השתנו לטובה. לאורי שתי קליניקות בהרצליה ובנתניה והוא מקבל מטופלים רבים וזוכה להצלחות רבות בקרב מטופליו הרבים.

0/5 (0 Reviews)

רוצים לדבר איתנו?
077-8050570
[email protected]
אחד העם 21, הרצליה
אזורי שירות: חיפה, נתניה, הרצליה, תל אביב, יהוד, כפ"ס, ראשל"צ.

הגעת עד לכאן ועכשיו נשאר רק לעשות את הצעד. אנחנו כאן כדי לעזור לך להיפרד מהחרדות והדיכאון אחת ולתמיד.
רוצה לשמוע עוד?
Call Now Buttonחייגו אלי