צלצלו עכשיו 077-8050570

לחץ כרוני וסטרס

לאורך מרבית ההיסטוריה, ולמעשה עד לא כל כך מזמן, מצבה של הנפש של האדם לא נחשבה לגורם משפיע וישיר על מחלות הגוף, ומצבים נפשיים כמו לחץ או חרדה לא זכו למעמד של בעיות רפואיות של ממש בהן ראוי ומומלץ לטפל בדרך זו או אחרת. מצב זה השתנה לחלוטין במהלך המאה האחרונה לצד ההכרה ההולכת וגוברת בקשר ההדוק והבלתי ניתן לניתוק בין הגוף לנפש. לבעיות ומחלות נפשיות, החל מלחץ שגרתי המאפיין את רובנו ועד למחלות נפש של ממש, יש כיום מקום של כבוד בעולם הרפואה והפסיכולוגיה המודרני, והן זוכות להתייחסות לה הן ראויות. כתוצאה מכך, פותחו סוגים רבים ושונים של טיפול בחרדות – כמו גם טיפולים נפשיים רבים נוספים אשר רלוונטיים למרבית הציבור הרחב.

מהן הסיבות לריבוי מצבים של לחץ נפשי חמור וסטרס מצטבר, מדוע כדאי להעניק להן משקל הולם וכיצד מומלץ להתמודד עם מצבים אלו?

זה מה שהמטופלים שלנו מספרים:

התזזיתיות וריבוי המידע של העולם המודרני וטיפול בלחץ כרוני וסטרס כגורם מאזן

ספרים רבים וארוכים נכתבו ועוד ייכתבו על הסיבות לריבוי המקרים של לחץ כרוני וסטרס בקרב אנשים בעולם המערבי המודרני, אך באופן כללי ניתן להצביע על התזזיתיות וריבוי המידע מקורות המידע הנגישים המאפיינים את העולם המודרני כגורמים מרכזיים ומשמעותיים למצב הקיים. החיים של רובנו עמוסים מאוד, אנחנו יכולים (ומצופה מאיתנו) להספיק הרבה מאוד, בין אם מדובר בלימודים, קריירה, גידול ילדים ומשפחה או כל אלו גם יחד.

חשוב מאוד להעניק משקל ראוי לבעיות אלו מכיוון שלחץ כרוני וסטרס אינם פוגמים רק באיכות החיים הנפשית, אלא בסופו של דבר גם בגוף שלנו. כבר לא צריך מחקרים על מנת לדעת שנפש לחוצה ומלאת סטרס לאורך זמן תביא בסוף גם למחלות גופניות ובאופן כללי – לאיכות חיים ירודה.

גבר לחוץ

אבל גם יש חדשות טובות

החדשות הטובות הן כי קיימות כיום לא מעט דרכים ושיטות להתמודד עם המצב. טיפול בחרדות הוא כיום תחום רחב ועשיר המכיל אינספור שיטות וטכניקות מתחומים ואסכולות שונות, החל מטיפולים פסיכולוגיים שונים ועד לטיפולים תרופתיים. הנקודה שחשוב להפנים וליישם היא כי במידה וגם אתם או מישהו הקרוב אליכם סובלים מלחץ כרוני נפשי ומעוניינים לטפל במצב, רצוי מאוד שתכירו את השיטה המומלצת על-פי מחקרים בתחום טיפול בחרדות שנקרא: טיפול קוגניטיבי- התנהגותי C.B.T. מעבר ליעילות שיטת טיפול זו, הממצאים מראים שהיא מתאימה כמעט לכל חתך באוכלוסיה ועם תוצאות מוכחות בשטח (ולא רק ברמת התיאוריה).

מידי יום אני רואה כיצד מטופלים שלי מגיבים לטיפול הנפלא ב- C.B.T. ואיך הבעיות שלהם נפתרות בזמן קצר וביעילות רבה. אני מזמין אתכם לשמוע עוד על שיטת הטיפול היעילה הזאת – צרו איתי קשר ואשמח לענות על כל השאלות שלכם.

זו המגיפה השקטה של הדור שלנו וכבר מצאנו לה תרופה יעילה במיוחד:

17.6% מהאוכלוסייה בישראל סבלו מדיכאון

98% מהמטופלים שלנו הצליחו להיפטר מהחרדה והדיכאון

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

2/5 (2 Reviews)

עוד מאמרים בנושא

תוכן עניינים
אהבתם את המאמר? שתפו..
אורי פוקס - טיפול בחרדות

רוצים לדבר איתנו?
077-8050570
[email protected]
אחד העם 21, הרצליה
אזורי שירות: חיפה, נתניה, הרצליה, תל אביב, יהוד, כפ"ס, ראשל"צ.

הגעת עד לכאן ועכשיו נשאר רק לעשות את הצעד. אנחנו כאן כדי לעזור לך להיפרד מהחרדות והדיכאון אחת ולתמיד.
רוצה לשמוע עוד?
קורס טיפול בחרדות | אורי פוקס
ניתן להיפטר מחרדה!!

בעקבות הבקשות החזרתי את ההטבה
לקורס דיגיטלי המלא הכולל 11 שיעורים מלאים עם כל הכלים וכל ההסברים לטיפול בחרדה.
בהטבה זמנית של 93%
במקום 1,246 רק 87 ש״ח.

לפרטים נוספים: