צלצלו עכשיו 077-8050570

שיפור ביטחון עצמי אצל מבוגרים

ביטחון עצמי נמוך אצל מבוגרים, דימוי עצמי נמוך ולעיתים גם הערכה עצמית נמוכה הם שלושה מונחים המתארים בעיה אחת. אותה תחושה שגורמת לרבים, בני נוער ומבוגרים, גברים ונשים כאחד, להרגיש שהם לא מספיק שווים. חוסר אסרטיביות, הססנות, פחד קהל, חוסר יכולת להאמין בעצמך ובקושי בקבלת החלטות מלווים מצבים של בטחון עצמי נמוך. לכך מתווספים קשיים חברתיים, הססנות תמידית ותחושת נחיתות כמעט בכל סיטואציה בחיים.

ההשלכות של כל אחת מההתנהגויות האלו, הקשורות לאותו דימוי עצמי נמוך, הן חוסר יכולת להתקדם בחיים, להחליט החלטות שישפרו את איכות החיים או לצמוח ולפרוח בתוך התשוקות, החלומות והרצונות שלנו.
אם אתם סובלים מבעיית ביטחון עצמי נמוך טיפול מתאים יכול לשפר לכם את איכות החיים באופן משמעותי על ידי תהליך המוביל למצב של שיפור ביטחון עצמי אצל מבוגרים.

ביטחון עצמי נמוך אצל מבוגרים משפיע על תחומים שונים בחיינו:

מהעבודה וההתפתחות האישית דרך מערכות היחסים ועד לדימוי גוף בעייתי, קשיים חברתיים ובדידות בתוך הקבוצה. טיפול התנהגותי קוגנטיבי לחיזוק הביטחון עצמי בתהליך אישי והדרגתי יוביל לשינוי ההנחה הבסיסית שמובילה לחוסר הביטחון הזה.

לעיתים ביטחון עצמי נמוך אצל מבוגרים עלול להשפיע על בעיות פסיכולוגיות אחרות.

שיפור ביטחון עצמי אצל מבוגרים

שיפור ביטחון עצמי אצל מבוגרים –
איך אנחנו מחזקים את הביטחון העצמי?

טיפול קוגנטיבי התנהגותי הממוקד בחיזוק הביטחון העצמי כולל שני תהליכים שמטרתם שיפור ביטחון עצמי אצל מבוגרים.
התהליך הראשון הוא התהליך הקוגנטיבי שבמהלכו אנחנו מתמקדים ביצירת שינוי הדרגתי של דפוסי החשיבה הקיימים.

שלב אחר שלב, באמצעות כלים טיפוליים, אנחנו חושפים פחדים וחוויות מכוננות אחרות שגורמות לדפוסי מחשבה מעכבים. אנחנו משנים את התפיסה העצמית ועוזרים למצוא בתוכנו דפוסי חשיבה מקדמים.

בהמשך אנחנו מתמקדים בשינוי דפוסי התנהגות, עם כלים שיעזרו בהתמודדות היומיומית עם חיזוק הביטחון העצמי, קבלת החלטות, יצירת קשרים חברתיים ועוד…לעיתים טיפול בביטחון עצמי נמוך אצל מבוגרים נובע בגלל בעיות חרדה אשר דורשות גם טיפול בCBT לחרדות ודיכאון.

באמצעות כלים אלו, יכול המטופל ליצור התחלות חדשות בתחומים רבים בחייו, ממצבים ולהתחיל תהליך טיפולי שיסייע להגיע אל מצב של שיפור ביטחון עצמי אצל מבוגרים. לכל בעיית ביטחון עצמי טיפול הוא הדרך הטובה ביותר להביא לשיפור משמעותי. לשיפור הביטחון העצמי.

לשאלה, התייעצות או קביעת פגישה לגבי ביטחון עצמי נמוך אצל מבוגרים או טיפול בדיכאון עמוק  צרו איתי קשר.

0/5 (0 Reviews)

רוצים לדבר איתנו?
077-8050570
[email protected]
אחד העם 21, הרצליה
אזורי שירות: חיפה, נתניה, הרצליה, תל אביב, יהוד, כפ"ס, ראשל"צ.

הגעת עד לכאן ועכשיו נשאר רק לעשות את הצעד. אנחנו כאן כדי לעזור לך להיפרד מהחרדות והדיכאון אחת ולתמיד.
רוצה לשמוע עוד?
Call Now Buttonחייגו אלי