טיפול בדיכאון עמוק

דיכאון, עצבות

דיכאון עמוק הינו דיכאון אשר נמשך תקופה ארוכה של כמה שבועות או אפילו כמה חודשים, ולעתים לא מבוסס על אף מאורע משמעותי אשר התרחש באותה נקודת זמן בו החל הדיכאון. דיכאון עמוק הוא הרבה יותר מדכדוך קל בעקבות תקופה קשה בזוגיות או מקום עבודה לא מתאים, ולרוב אינו מתבטא בכמה ימים קשים אלא תקופה ארוכה של דיכאון עמוק. ממש כמו התקף חרדה מתמשך – דיכאון עמוק יכול לקחת הרבה מאוד זמן.

מה חשוב לדעת לפני שמתחילים טיפול בדיכאון עמוק?

לפני שמתחילים לעשות טיפול חשוב מאוד לבחור את האדם הנכון אשר ילווה אותנו, בחירה באיש מקצוע שאין לו ניסיון עם טיפול בדיכאון עמוק יכולה להוות בעיה משל עצמה. דיכאון עמוק הוא מצב של עצבות עמוקה וקשה, מצב בו שום דבר לא גורם לאדם הנאה או משמח אותו, והוא שקוע עמוק בתוך הדיכאון ומתקשה לצאת ממנו. אנשים אשר סובלים מדיכאון עמוק ואינם פונים לקבלת טיפול בדיכאון עשויים להתדרדר למצב נפשי קשה אשר יקח להם זמן רב יותר לצאת ממנו.

לרוב אנשים אשר סובלים מהתקפים של דיכאון עמוק פונים לקבלת טיפול בכל פעם שחשים בדיכאון אפילו קל ביותר, בכדי למנוע או להקטין את ההתדרדרות שעשויה להגיע.
ואכן, ככל שתפנו לקבלת טיפול בדיכאון מוקדם יותר, הטיפול עשוי להיות פחות קשה ויותר קצר.
טיפול בדיכאון עוזר לכך שהתקפי דיכאון עמוק לא יפגעו בשגרת החיים שלכם, ותוכלו לתפקד באופן שגרתי תוך כדי שיפור המצב עד לתחושה חיובית וטובה.

שיטות שונות וסוגי טיפולים קיימים

טיפול בדיכאון עמוק בשיטת cbt הוכח כאפקטיבי הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך, מאחר ונותן למטופל כלים אשר יכול להשתמש בהם באופן עצמאי כאשר מרגיש את התקף הדיכאון מתקרב.

מעוניינים לשמוע עוד על דרכי הטיפול?

פנו עוד היום לקבלת מידע נוסף אודות טיפול בדיכאון בקליניקת בטיפול אורי פוקס. אפשר בהחלט לטפל ויחד לצאת לדרך חדשה – אשמח לשוחח אתכם בטלפון ולהתחיל בקביעת פגישת היכרות.

0/5 (0 Reviews)
אורי פוקס

אורי פוקס

אורי פוקס - מטפל בחרדות, דיכאון, ביטחון עצמי ובהפרעות. בעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית קלינית מאוניברסיטת חיפה, מטפל CBT מוסמך מטעם המרכז לטיפול התנהגותי קוגניטיבי - תל השומר ובעל מרכז "בטיפול אורי פוקס" .
אורי פוקס - מטפל בחרדות ובעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית

נעים מאוד, שמי אורי פוקס בעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית ומטפל CBT מוסמך ואני כאן כדי לסייע לך!

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני חינם
מטופלים שעברו טיפול אצלנו משתפים:
תוכן עניינים

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

אהבתם את המאמר?

שתפו ברשתות החברתיות

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטאספ
שתפו בטוויטר
שלחו למייל
מתנה חוברת טיפול בחרדות | אורי פוקס
לקבלת מדריך מתנה
הטעויות הקריטיות שאתה עושה שיש לך חרדה ואיך להימנע מהן?

השאירו את פרטיכם כאן:

Call Now Buttonחייגו אלי