צלצלו עכשיו 077-8050570

טיפול בביטחון עצמי בכפר סבא

ביטחון עצמי הינו מכלול של דפוסי ותבניות חשיבה של האדם. מדובר על שיפוט כללי לגבי היכולות שלו, הכישורים והאפשרות הפתוחות בפניו, הנחות ספציפיות לגבי היכולות שלו בהתמודדות מול כל מיני מצבים. ההתנהגויות הללו, משפיעות על הבחירות שהוא מבצע. כשאר אדם שופט את עצמו ומוצא כל מיני פגמים או הוא בעל שיפוט כללי כלפי עצמו, מדובר על אדם הסובל מדימוי עצמי נמוך. היום רבים פונים אל טיפול בביטחון עצמי בכפר סבא ובשאר הערים בארץ, בכדי לקבל כלים שיהיו עבורם המפתח להצלחה בתחומים חשובים בחיים כגון: קריירה, זוגיות, יחסים עם הסביבה הקרובה ועוד.

קחו לדוגמא אדם, אשר הביטחון העצמי שלו נמוך, לגבי היכולות שלו המקצועיות והחברתיות והוא מאמין שאין לו מה להציע הרבה למי שמעוניין להעסיק אותו והוא לא יכול להתמודד עם תפקידים מורכבים ומי שיקבל אותו לעבודה, אכן יעשה עימו חסד. ישנם אנשים מלומדים ובעלי אינטליגנציה גבוהה, אך הוא אינו בטוח או אפילו במצב של דימוי עצמי נמוך לגבי מראהו החיצוני ובכל הקשור למערכת זוגיות. כאשר מצב זה הוא מתמשך, יש לפנות אל טיפול בביטחון עצמי בכפר סבא, אם המטופל הוא מאזור זה. הטיפול הינו טיפול קוגניטיבי התנהגותי, הנחשב לטיפול היעיל ביותר במצבים אלה.

זה מה שהמטופלים שלנו מספרים:

מה קורה בראיונות עבודה למי שסובלים מחוסר ביטחון עצמי?

כאשר אדם הוא חסר ביטחון וכמה מוכשר שיהיה, אם הוא בא לראיונות עבודה, הוא יהיה אובד עצות ויתחיל להתחבט בשאלות כגון: "כיצד אתנהג בראיון?" או שיחשוש שיתחיל לגמגם, כאשר ישאלו אותו שאלות. במידה והוא לא יצליח להתקבל לעבודה, דבר זה, יפחית יותר את ביטחונו העצמי בראיונות העבודה הבאים. כך גם לגבי דייטים עם נשים.

יש כאלה שמתקבלים לעבודות אשר אינן הולמות את הכישורים של מי שסובלים מביטחון עצמי נמוך ולכן, הם יתפשרו על עבודה שאינה מתאימה את כישוריהם ובשכר נמוך משמעותית ממה שיכלו לקבל הודות לכישוריהם. ככל שאנשים אלה, יקדימו בחיפוש אחר מטפלים מקצועיים, אשר מתמחים עם טיפול בביטחון עצמי בכפר סבא, כך יוכלו לשפר את חייהם, כאשר הטיפול ישנה את דפוסי המחשבה וההתנהגות שלהם ויגבר את ביטחונם העצמי.

דיכאון עורכי דין, עייפות בעבודה, מותש

מחשבות של אנשים הסובלים מדימוי עצמי נמוך סובבים סביב היותם "לוזרים"

מי שסובל מביטחון עצמי נמוך, לא אחת יתחיל לסגל לעצמו את המחשבה שהוא פשוט "לוזר" ואין הוא מסוגל להתקדם בחייו הפרטיים והאישים, כמו חבריו או קרובי משפחתו. יש לציין, כי החשיבה של מי שסובל מביטחון עצמי נמוך הינה שלילית ולכן, מטפל המתמחה בנושא של טיפול בביטחון עצמי בכפר סבא, יבחן מול המטופל את המחשבה שלו, כשאר יוכיח לו כי מחשבתו אינה רציונלית. לעיתים אנשים אלה מגזימים בחשיבה של תרחישים הרסניים כמו למשל אם לא הצלחתי בראיון העבודה, לעולם לא אמצא עבודה וכהנה.

האמת היא שמחשבות אלה, עוצרות את הסובלים מדימוי עצמי נמוך, להתקדם הלאה ופה "התקיעה". יש לפנות למטפל מומחה בביטחון עצמי כמו אורי פוקס, אשר עובד שנים בתחום והצליח בטיפול ברבים ממטופליו. לאורי קליניקות פרטיות בהרצליה ובנתניה, אשר הוא מטפל במטופלים רבים אשר סובלים מדיכאונות, חרדות וכן, הוא מתמחה גם בייעוץ זוגי.

זו המגיפה השקטה של הדור שלנו וכבר מצאנו לה תרופה יעילה במיוחד:
17.6% מהאוכלוסייה בישראל סבלו מדיכאון
98% מהמטופלים שלנו הצליחו להיפטר מהחרדה והדיכאון

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

0/5 (0 Reviews)

עוד מאמרים בנושא

תוכן עניינים
אהבתם את המאמר? שתפו..
אורי פוקס - טיפול בחרדות

רוצים לדבר איתנו?
077-8050570
[email protected]
אחד העם 21, הרצליה
אזורי שירות: חיפה, נתניה, הרצליה, תל אביב, יהוד, כפ"ס, ראשל"צ.

הגעת עד לכאן ועכשיו נשאר רק לעשות את הצעד. אנחנו כאן כדי לעזור לך להיפרד מהחרדות והדיכאון אחת ולתמיד.
רוצה לשמוע עוד?
קורס טיפול בחרדות | אורי פוקס
ניתן להיפטר מחרדה!!

בעקבות הבקשות החזרתי את ההטבה
לקורס דיגיטלי המלא הכולל 11 שיעורים מלאים עם כל הכלים וכל ההסברים לטיפול בחרדה.
בהטבה זמנית של 93%
במקום 1,246 רק 87 ש״ח.

לפרטים נוספים: