טיפול בביטחון עצמי בכפר סבא

טיפול בביטחון עצמי בכפר סבא - אורי פוקס

ביטחון עצמי הינו מכלול של דפוסי ותבניות חשיבה של האדם. מדובר על שיפוט כללי לגבי היכולות שלו, הכישורים והאפשרות הפתוחות בפניו, הנחות ספציפיות לגבי היכולות שלו בהתמודדות מול כל מיני מצבים. ההתנהגויות הללו, משפיעות על הבחירות שהוא מבצע. כשאר אדם שופט את עצמו ומוצא כל מיני פגמים או הוא בעל שיפוט כללי כלפי עצמו, מדובר על אדם הסובל מדימוי עצמי נמוך. היום רבים פונים אל טיפול בביטחון עצמי בכפר סבא ובשאר הערים בארץ, בכדי לקבל כלים שיהיו עבורם המפתח להצלחה בתחומים חשובים בחיים כגון: קריירה, זוגיות, יחסים עם הסביבה הקרובה ועוד.

קחו לדוגמא אדם, אשר הביטחון העצמי שלו נמוך, לגבי היכולות שלו המקצועיות והחברתיות והוא מאמין שאין לו מה להציע הרבה למי שמעוניין להעסיק אותו והוא לא יכול להתמודד עם תפקידים מורכבים ומי שיקבל אותו לעבודה, אכן יעשה עימו חסד. ישנם אנשים מלומדים ובעלי אינטליגנציה גבוהה, אך הוא אינו בטוח או אפילו במצב של דימוי עצמי נמוך לגבי מראהו החיצוני ובכל הקשור למערכת זוגיות. כאשר מצב זה הוא מתמשך, יש לפנות אל טיפול בביטחון עצמי בכפר סבא, אם המטופל הוא מאזור זה. הטיפול הינו טיפול קוגניטיבי התנהגותי, הנחשב לטיפול היעיל ביותר במצבים אלה.

אורי, אני רוצה להפסיק לסבול!
דיכאון עורכי דין, עייפות בעבודה, מותש

מה קורה בראיונות עבודה למי שסובלים מחוסר ביטחון עצמי?

כאשר אדם הוא חסר ביטחון וכמה מוכשר שיהיה, אם הוא בא לראיונות עבודה, הוא יהיה אובד עצות ויתחיל להתחבט בשאלות כגון: "כיצד אתנהג בראיון?" או שיחשוש שיתחיל לגמגם, כאשר ישאלו אותו שאלות. במידה והוא לא יצליח להתקבל לעבודה, דבר זה, יפחית יותר את ביטחונו העצמי בראיונות העבודה הבאים. כך גם לגבי דייטים עם נשים.

יש כאלה שמתקבלים לעבודות אשר אינן הולמות את הכישורים של מי שסובלים מביטחון עצמי נמוך ולכן, הם יתפשרו על עבודה שאינה מתאימה את כישוריהם ובשכר נמוך משמעותית ממה שיכלו לקבל הודות לכישוריהם. ככל שאנשים אלה, יקדימו בחיפוש אחר מטפלים מקצועיים, אשר מתמחים עם טיפול בביטחון עצמי בכפר סבא, כך יוכלו לשפר את חייהם, כאשר הטיפול ישנה את דפוסי המחשבה וההתנהגות שלהם ויגבר את ביטחונם העצמי.

מחשבות של אנשים הסובלים מדימוי עצמי נמוך סובבים סביב היותם "לוזרים"

מי שסובל מביטחון עצמי נמוך, לא אחת יתחיל לסגל לעצמו את המחשבה שהוא פשוט "לוזר" ואין הוא מסוגל להתקדם בחייו הפרטיים והאישים, כמו חבריו או קרובי משפחתו. יש לציין, כי החשיבה של מי שסובל מביטחון עצמי נמוך הינה שלילית ולכן, מטפל המתמחה בנושא של טיפול בביטחון עצמי בכפר סבא, יבחן מול המטופל את המחשבה שלו, כשאר יוכיח לו כי מחשבתו אינה רציונלית. לעיתים אנשים אלה מגזימים בחשיבה של תרחישים הרסניים כמו למשל אם לא הצלחתי בראיון העבודה, לעולם לא אמצא עבודה וכהנה.

האמת היא שמחשבות אלה, עוצרות את הסובלים מדימוי עצמי נמוך, להתקדם הלאה ופה "התקיעה". יש לפנות למטפל מומחה בביטחון עצמי כמו אורי פוקס, אשר עובד שנים בתחום והצליח בטיפול ברבים ממטופליו. לאורי קליניקות פרטיות בהרצליה ובנתניה, אשר הוא מטפל במטופלים רבים אשר סובלים מדיכאונות, חרדות וכן, הוא מתמחה גם בייעוץ זוגי.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

0/5 (0 Reviews)
אורי פוקס

אורי פוקס

אורי פוקס - מטפל בחרדות, דיכאון, ביטחון עצמי ובהפרעות. בעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית קלינית מאוניברסיטת חיפה, מטפל CBT מוסמך מטעם המרכז לטיפול התנהגותי קוגניטיבי - תל השומר ובעל מרכז "בטיפול אורי פוקס" .
אורי פוקס - מטפל בחרדות ובעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית

נעים מאוד, שמי אורי פוקס בעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית ומטפל CBT מוסמך ואני כאן כדי לסייע לך!

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני חינם
מטופלים שעברו טיפול אצלנו משתפים:
תוכן עניינים

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

אהבתם את המאמר?

שתפו ברשתות החברתיות

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטאספ
שתפו בטוויטר
שלחו למייל
מתנה חוברת טיפול בחרדות | אורי פוקס
לקבלת מדריך מתנה
הטעויות הקריטיות שאתה עושה שיש לך חרדה ואיך להימנע מהן?

השאירו את פרטיכם כאן:

Call Now Buttonחייגו אלי