צלצלו עכשיו 077-8050570

ציפרלקס

איזו תרופה נחשבת לתרופה הפופולרית ביותר אחרי אקמול? ולא, זו לא האנטיביוטיקה שמתיימרת לחסל את כל החיידקים…
זו אינה אחרת מאשר ציפרלקס, תרופה פסיכיאטרית אנטי דיכאונית וחרדתית המסייעת להגביר את יצור הסרוטונין במוח.
מהי השפעת הציפרלקס על המטופלים? והאם מומלץ להישען על ציפרלקס לבדו? והאם באמת אחרי שלוקחים אותו הכל עובר? כל התשובות ומגוון עובדות מפתיעות בכתבה שלפניכם.

ציפרלקס - מידע כללי

ציפרלקס הוא השם המסחרי של התרופה אסציטאלופרם (Escitalopram). מדובר בתרופה הנמכרת ביותר כיום ממשפחת SSRI.

תרופות ממשפחה זו, מעכבות קליטה חוזרת של הורמון הסרוטונין. הורמון זה אחראי על מגוון תפקודים בגוף, ובין היתר גם משפיע על תחושות הקשורות למצב הרוח, הנאה מינית, ויסות הטמפרטורה בגוף, תיאבון ועוד. בסרוטונין עצמו לא ניתן להשתמש כתרופה כי הוא אינו מצליח לעבור את מחסום הדם – מוח, ולכן ניתן להיעזר בכדורים המגבירים או משבשים את פעילותו.

התרופה משמשת לטיפול במצבי חרדה ודיכאון, החל מדיסתימיה (דכאון קל) ועד לדיכאון קליני עמוק. בנוסף, נעזרים בה לטיפול בתגובות פוסט טראומתיות, לטיפול בהפרעה כפייתיות טורדנית (OCD) ועוד.

התרופה משפיעה על מנגנון הסרוטונין במערכת העצבים המרכזית, והפעולה המרכזית שלה היא העלאת רמת הסרוטונין במוח.

זה מה שהמטופלים שלנו מספרים:

הנחיות לשימוש בתרופה

 • כל טבלית ציפרלקס צפויה להשפיע לפרק זמן של עד 24 שעות.
 • ניתן ליטול ציפרלקס לפני או לאחר האוכל. בזמן נטילת התרופה יש להקפיד על תזונה מאוזנת כיוון שציפרלקס עשוי לגרום לעליה במשקל בחלק מהמקרים.
 • במידה ושכחתם ליטול מנת ציפרלקס, יש לקחת מיד כאשר נזכרים. עם זאת, אם עברו למעלה מ-18 שעות מאז ששכחתם, מומלץ לדלג על מנת הציפרלקס וליטול ביום למחרת כרגיל.
 • אין להפסיק את התרופה באופן פתאומי בלי להיוועץ ברופא המטפל, מחשש להתגברות תסמיני דיכאון וחרדה.

אזהרות כלליות: אין להשתמש בציפרלקס בהריון ובהנקה, שכן התרופה עוברת בדם וחלב האם ועלולה להשפיע על התינוק.
תרופת הציפרלקס עלולה להגביר דימום, לכן חשוב להיוועץ ברופא לפני ניתוחים או הליכים כירורגיים.
קחו בחשבון שעם השימוש בתרופה עשויות להופיע גם מספר תופעות לוואי נפוצות: בחילות והקאות, שינויים בעיכול, שינוי בדפוסי התיאבון, חוסר מנוחה, הפרעות בשינה, רעד, כאבי שרירים, יובש בפה, הפרעות בתפרוד המיני ועוד.
לעיתים רחוקות, תסמינים אלו נותרים גם לאחר הפסקת הטיפול.

מתי לקחת ציפרלקס בבוקר או בערב

תופעות לוואי של ציפרלקס

לציפרלקס קיימות מספר תופעות לוואי המזכירות מאוד את תופעות הלוואי בשימוש בתרופות דומות ממשפחת ה-SSRI כגון פרוזק. תופעות הלוואי המדוברות בדרך כלל מאפיינות את התקופה ההתחלתית של נטילת התרופה (השבועיים הראשונים) ועשויות לכלול:

 • כאבי ראש.
 • יובש בפה.
 • אי נוחות בבטן או בקיבה.
 • יציאות רכות או שלשולים.
 • הזעת יתר.
 • סחרחורות.
 • עייפות.

בנוסף לתופעות הללו, נמצאו השפעות ניכרות על התפקוד המיני, פגיעה בחשק המיני, שפיכה מוקדם אצל גברים וקושי להגיע לפורקן מיני.

חשוב לקחת בחשבון כי לעיתים התרופה נמצאת יעילה רק לאחר מספר שבועות, ורק אחרי כמה חודשים ניתן להעריך בצורה יסודית האם היא אכן מסייעת לדיכאון או חרדה.
קראו עוד על ציפרלקס תופעות לוואי.

זו המגיפה השקטה של הדור שלנו וכבר מצאנו לה תרופה יעילה במיוחד:
17.6% מהאוכלוסייה בישראל סבלו מדיכאון
98% מהמטופלים שלנו הצליחו להיפטר מהחרדה והדיכאון
חרדה בגיל המעבר, דיכאון, חולשה, גלי חום, כאב ראש

הפתרון האמיתי וארוך הטווח לחרדה

אם הגעת לעמוד הזה, סימן שהומלץ לך להשתמש או שהשתמשת כבר בפועל בציפרלקס.
חשוב לי ליידע אותך, שאמנם כדורים יכולים בהחלט להיות חלק הכרחי בדרך לפתרון, אבל הם אינם הפתרון לחרדה שלך.

אני רוצה לתת לך דוגמה למה אני מתכוון: כשיש לך כאב שיניים – עומדות בפניך שתי אופציות:
האחת, לקחת אקמול ולאלחש את הכאב באופן זמני בלי לתפור באמת את הבעיה.
השנייה, לפנות לרופא השיניים שיטפל בבעיה מהשורש (תרתי משמע), יעלים אותה מהחיים שלך
וגם.. במידת הצורך יתן לך אקמול לאילחוש הזמני שהגוף שלך צריך כדי לחזור לעצמו.

איזו מבין שתי האופציות האלה נראות לך יותר?

הידעת: ב-2020 נמכרו בבתי המרקחת 15% יותר כדורים נוגדי חרדה ודיכאון מאשר כדורים נגד כאב ראש.

ציפרלקס זוהי תרופה פסיכיאטרית אנטי דיכאונית וחרדתית המסייעת להגביר את יצור הסרוטונין במוח. התרופה מספקת מענה תרופתי כימי להרגעת תופעות החרדה והדיכאון.
בעוד היא מרגיעה זמנית את תחושת החרדה ומורידה את העוצמות של התחושות הקשות המלוות אותה, היא אינה מטפלת בבעיה מהשורש ומשמרת את גרעין הבעיה שבגללו החרדה הופיעה בחיים שלנו מלכתחילה.

אבל אם אתה סובל מחרדה, זהו לא המענה היחיד שקיים ולחלוטין, אם בא לך להשאיר את החרדה מאחוריך לנצח, צריך למצוא את מקור החרדה ולעקור אותו מהשורש.
ברגע שיורדים לעומק העניין ומבינים היכן צריך לקרות השינוי, ניתן לבנות מפת דרכים כדי לפתור את הבעיה לנצח, בלי להיות תלויים בשום גורם חיצוני.

אני ואתה נשנה את התמונה!

במהלך הטיפול אנחנו הופכים להיות צוות, ועוברים תהליך יחד.
בשונה מטיפול תרופתי, בו האדם מתמודד לבדו עם הבעיה ממנה הוא סובל, בטיפול הקוגנטיבי-התנהגותי נפעל יחד, כדי לפתור את הבעיה ולהרגיע את המצוקה.

אנו יוצרים “תוכנית טיפולית”, בה אני נותן לך כלים ומשימות שמסייעים לך בהתקדמות בתהליך הטיפולי
בדיוק כמו צוות מנצח. אני אלך איתך יחד יד ביד להטמעת הכלים ולהצליח במשימות אשר יתרמו באופן ישיר להצלחת התהליך כולו.

נעים להכיר. שמי אורי פוקס, ואני פסיכותרפיסט מומחה בטיפול בחרדות ודיכאונות, משימת חיי היא לסייע לאנשים לטפל בבעיות ריגשיות שונות – החל מבעיות בדימוי העצמי ועד להפרעות כפייתיות.

אם יש לך הרגשה של מצוקה נפשית ממושכת שמונעת ממך לחיות את החיים שמגיעים לך, אני מזמין אותך להגיע לאחת מהקליניקות שלי, בהן נוכל להתאים לך את תוכנית הטיפול המדויקת ביותר שתסייע לך להחזיר לעצמך שליטה מלאה במצב ולהצליח להתקדם הלאה.
חשוב להדגיש כי במהלך הטיפול, אני כלל לא פוסל שילוב של טיפול קוגניטיבי-התנהגותי יחד עם טיפול תרופתי בחרדות כדי להשיג תוצאות יעילות הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך אבל אלפי לקוחות שטופלו בהצלחה לאורך השנים בקליניקה מדווחים כי לא נזקקו לכדורים הפסיכיאטריים לאורך זמן ועזרנו להם גם גמילה מהכדורים והם חזרו לשגרה רגשית מאוזנת ונטולת כדורים.

מדוע הטיפול אינו בשיטת זבנג וגמרנו?

אם נדמה את המצב הרגשי של אדם הסובל מחרדה לחדר מלוכלך, שבו הצטברו שכבות אבק עבות של שנים. זה ידרוש מעט יותר זמן והשקעה לעומת מקום נקי ששטפנו בשבוע האחרון?

אדם הסובל מחרדה סוחב עמו שכבות אבק של אמונות ודפוסי מחשבה שליליים המעוררים חרדות ודיכאונות. זו לא אמונה אחת בדרך כלל, או מחשבה שלילית, אלא מספר מחשבות מגבילות שונות.
השחרור המוחלט מדפוסי מחשבה אלו לא יכול בשום פנים להיות “זבנג וגמרנו”.

אם זאת, מדובר בתהליך קצר מועד, בו נזהה את האמונות ודפוסי המחשבה המעוררים את התחושות הקשות, נשנה אותם ונגיד ביי ביי לחרדה.

מתי מומלץ להיעזר בתרופות כמו ציפרלקס?

כל אדם חווה תחושות דיכאוניות בימים מסוימים, חרדות שונות הן טבעיות ונורמליות. הבעיה מתחילה כאשר התחושות הללו מתעצמות, ותופסות מקום מרכזי בחיים לעומת רגשות אחרים.

כאשר האדם נמצא מרבית הזמן במצוקה, כאשר התפקוד היומיומי שלו נפגע, הגיע הזמן להתערבות טיפולית ולעיתים גם תרופתית.
לעיתים קרובות, הטיפול התרופתי הוא הקו הטיפולי המנחה-הראשוני שמאפשר למטופלים לאסוף את הכוחות הנפשיים והאנרגיה כדי למקד את עצמם בהחלמה, אולם, כדי לפתור את הבעיה מהשורש, מומלץ להגיע לטיפול פסיכותרפי.
הטיפול התרופתי בדור החדש של התרופות נחשב לבטוח ויעיל. רוב התרופות נמצאות בסל הבריאות (כולל התרופה ציפרלקס), הן נגישות (ניתן לקבל אותן על ידי הפניה מפסיכיאטר או רופא המשפחה.
כאשר טיפול תרופתי מלווה בטיפול פסיכותרפי, השפעתו מתעצמת, וניתן לא רק לשים פלסטר אלא לפטור את הבעיה מהשורש וכפי שהוכח באינספור מחקרים השפעתם הכוללת של שני הטיפולים יחד היא הגבוהה ביותר.

המחר יכול להיות יום טוב ושמח יותר, נטול חרדות ודיכאון. רוצה לשמוע איך?
עצבנות, כעס

יותר מדי טוב – ציפרקלס

“חודש וחצי אחרי התחלת הטיפול ומציאת המינון, התחלתי לחוש טוב יותר. התקפי החרדה היו פחות מורגשים, הייתי ערני יותר, וחזרתי להסתובב עם חברים שלא ראיתי אותם מזה חצי שנה.
עם זאת, לא יכולתי שלא להרגיש בכדור כמה חסרונות בולטים ומעיקים- מהרגע שאני פוקח את העיניים בבוקר אני פשוט לא מצליח לחזור לישון. ההרגשה היא כאילו שתיתי מלא כוסות קפה, אני ערני ומרגיש חוסר שקט ורצון עז לפצוח בעשיה אינטנסיבית.
חסרון נוסף שמעיק עליי במהלך השימוש הוא שכל התחושות האחרות קצת מתעמעמות. ההרגשה האישית היא שאני הופך להיות אדיש יותר ויותר. אני עדיין מרגיש, אך כאילו נייטרלי, מחוץ להתרחשות. האמת היא, יש שיפור אבל הלוואי שהייתי יכול להפסיק את הכדור ועדיין להרגיש כך. אבל אני ממש מפחד”

“הצלחתי לשפר שנים של חרדה חברתית איומה, ותחושת אפסות שלא מותירה בעזרת הציפרלקס..
גדלתי וחונכתי שלא ניתן להתגבר על חרדות ופחדים ללא תרופות מתאימות. אבי ״רופא המשפחה״ ואמי ״הרוקחת״, שלפו את הסיבה מניסיונם והידע הרב שצברו – מה שמוביל לחרדה שלך הוא פשוט חוסר בסרוטונין במוח.
גם לי היה חוסר כזה, והייתי חייבת לקבל אותו ממקור חיצוני. כך השתחררתי ממועקה שהתנחלה לאורך שנים בחזה ובגרון. לאחר שנעזרתי בתרופה בהמלצת אבי הרגשתי שיפור, אבל לצערי החרדות לא נעלמו, ואני עדיין ממשיכה להתמודד איתן, לעיתים בהצלחה ולעיתים פחות…

דור האינסטנט צמא לפתרון קסם

כלל האוכלוסייה חשה פתאום שהיא זקוקה לציפרלקס: אם בעבר אדם שחש שהחיים מציפים אותו היה צריך לסבול כדי שהכל יעבור, היום “בדור האינסטנט” כולם יכולים לקחת ציפרלקס ולזרז את התהליך. בדיוק כמו אקמול – לא מרפא את מקור הכאב, אך בהחלט מסייע להפחית את הכאב לזמן מסוים. ציפרלקס ותרופות דומות, אינן פותרות את הבעיה מהשורש אך הן בפירוש “מנמיכות את הלהבות” במידה מסוימת, והופכות את הבעיה להרבה יותר נסבלת.

כיום, הגישה הרווחת של פסיכיאטרים ורופאי משפחה היא לרשום ציפרלקס די בקלות – לאנשים שכורעים תחת העומס, לכאלו שעברו שינוי משמעותי בחייהם, לנשים שסובלות מדיכאון אחרי לידה ועוד ועוד.
השימוש בתרופה הפך נפוץ יותר ויותר, עד שאפילו אנשי תקשורת שונים מרגישים צורך לשתף שהם משתמשים בו. אנשי תקשורת מוכרים וסלבריטאים שאתם לא מאמינים שעומדים בתור בבית המרקחת, מבקשים את הכדור הזה ונעזרים בו מדי יום.

אז מה בעצם הבעיה?

רועי, מטופל ותיק, משתף מהתנסות אישית ולא פשוטה:

“לפני ארבע שנים התחלתי לקחת ציפרלקס, כשכולם סביבי נטלו את כדור הפלא הזה , פשוט לא יכולתי להישאר בצד.
ברגע שקיבלתי את המירשם, ולקחתי את הכדור הראשון הרגשתי יותר טוב מבדרך כלל. הכדור גורם להרגיש ב”היי”,
שיפור בדאגות, בשיפור פחדים וחששות, אופוריה מופלאה שלא הייתי רגיל בה. אני, שהייתי עטוף בחרדות, שלא הצלחתי לישון בלילה מרוב פחדים,
סוף סוף זוכה לשיפור ולישון יותר כמו בנאדם.
אחרי תקופה, הגעתי למצב שפשוט לא אכפת לי משום דבר-
הבוס כעס עלי בעבודה? כלום לא קרה,
פספסתי דדליין? ביג דיל,
לא הערתי את אשתי לעבודה? לא נורא בכלל.
הגעתי למצב שבו הפכתי אדיש לאנשים שסבבו אותי, ולהתרחשויות שסבבו אותי. זה היה ממש מוזר.

תפסתי את עצמי בידיים, ופתאום הבנתי.

הכדור היה הקביים שלי!

אחת הסיבות שהחלטתי להפסיק עם הכדור, ולעבור טיפול cbt מקיף, הוא שפיתחתי תלות בכדור הזה.
בדיוק כמו קביים, בהם אנו נעזרים שיש לנו שבר ברגל, נעזרתי בקביים הדמיוניים הללו כשהייתי שבור בנפשי! אבל למרות שמאוד רציתי פחדתי להפסיק לקחת אותו".

מחלימים מדברים

נגן וידאו אודות מטופלים מספרים - ליאור מסיקה - בטיפול

מטופלים מספרים – ליאור מסיקה

נגן וידאו אודות מטופלים מספרים - אושרת ריידר - בטיפול

מטופלים מספרים – אושרת ריידר

נגן וידאו אודות מטופלים מספרים - איציק עזרא - בטיפול

מטופלים מספרים – איציק עזרא

נגן וידאו אודות מטופלים מספרים - תהילה - בטיפול

מטופלים מספרים – תהילה

yellow bub - עיצוב אתר בטיפול - אורי פוקס

למה השיטה שלנו
יעילה כל כך?

vi small - בטיפול

כי פותרים את הבעיה מהשורש

בלי פלסטרים או קיצורי דרך. אנחנו מבקשים למצוא פתרון מלא, כדי שמצבי החרדה והדיכאון לא יחזרו שוב בעתיד. זו הסיבה שאנחנו מקפידים לחקור לעומק ולאבחן את שורש הבעיה, במטרה לתת מענה הוליסטי ולפתור את העניין עד תומו.

bag

כי מקבלים כלים יישומיים

המטרה שלנו היא להעניק למטופלים שלנו כלים מעשיים ופשוטים לשיפור איכות החיים שלהם. אנחנו נותנים מענה קונקרטי למטופל, כך שבתוך מספר טיפולים כבר יהיה ניתן להרגיש בהבדל משמעותי.

vi small - בטיפול

כי אכפת לנו – גם מחוץ לקליניקה

אנחנו יודעים שהתהליך לא נעצר כשהפגישה נגמרת וחשוב לנו להיות שם עבור המטופלים שלנו לכל אורך הדרך. הצוות שלנו זמין ומלווה את המטופלים באופן אישי גם מעבר למה שקורה בחדר הטיפולים.

vi small - בטיפול

כי מרגישים שינוי ורואים תוצאות

וזה קורה מוקדם משחשבתם: מטופל שמחויב לתהליך יוכל להבחין בהבדל כבר בשלב מוקדם יחסית של הטיפול. כשהתוצאה ניכרת בשטח – עולים גם הסיכויים להתמיד ולהצליח ליצור שינוי מהותי וקבוע באיכות החיים.

bag

כי יש לזה סוף

אין כאן ניסוי, טעייה ותהייה או התחייבות שלא יודעים איך ומתי היא תיגמר - זהו תהליך טיפולי ממוקד וקצר מועד. התהליך מותאם אישית לכל מטופל ומבוסס על אבחון מדויק של הבעיה וכיצד היא מתבטאת בחיי היומיום.

שאלות ותשובות על ציפרלקס

ציפרלקס היא תרופה נוגדת דיכאון וחרדה ממשפחת התרופות SSRI. מנגנון הפעולה של התרופה משפיע על מנגנון הסרוטונין במערכת העצבים, ומעלה את רמת הסרוטונין במוח.
התרופה משמשת לטיפול במצבי חרדה ודיכאון, החל מדיסתימיה (דכאון קל) ועד לדיכאון קליני עמוק. בנוסף, נעזרים בה לטיפול בתגובות פוסט טראומטיות, לטיפול בהפרעה כפייתיות טורדנית (OCD) ועוד.

מה הן ההנחיות לשימוש בציפרלקס?

ציפרלקס יש ליטול פעם ביום, רצוי באותה שעה בכל פעם על פי ההנחיה של הרופא המטפל.
ברוב הטיפולים, המינון יהיה בין 5-20 מ"ג ליום עבור מבוגרים, ובין 5-10 מ"ג ביום עבור קשישים.
לרוב, הטיפול מתחיל להשפיע אחרי שבועיים רצופים של טיפול מלא, ומלוא ההשפעה מושגת לאחר כחודש.

תופעות הלוואי הנפוצות ביותר של ציפרלקס כוללות:

 • כאבי ראש
 • בעיות במערכת העיכול- בחילות, הקאות, שלשול, עצירות, גזים, צרבת, שינויים בדפוסי התאבון.
 • הפרעות בשינה או ישנוניות
 • סחרחורות וחוסר שיווי משקל
 • כאבי שרירים ומפרקים
 • הפרעות בתפקוד המיני
 • יובש בפה
 • הזעה מוגברת
 • אי שקט וחוסר מנוחה
 • עליה במשקל

 בדרך כלל, כלל תופעות הלוואי יחלפו בתוך מספר חודשים.

ככלל, התרופה משפיעה על כל אדם באופן שונה. לרוב ציפרלקס נקשר עם ירידה מסוימת בחשק המיני, בדומה ליתר התרופות המבוסוסת על ספיגה חוזרת של סרוטונין (SSRI).

אם שכחתם לקחת ציפרלקס פעם אחת יש להתייעץ עם הרופא המטפל, לרוב ההנחיות ביום שלאחר מכן יש להימנע מליטול מנה כפולה. אלא יש לקחת כדור אחד בלבד בשעה הקבועה.

ציפרלקס, בדומה ליתר התרופות ממשפחת התרופות SSRI נחשבת למגבירה תאבון, ועלולה להוביל בעקבות כך לעליה הדרגתית במשקל.

ציפרלקס היא תרופה יעילה מאוד, אולם בדומה לתרופות אחרות נוגדות דיכאון וחרדה, ההשפעה שלה אינה מיידית. עשויים לעבור שבועות מספר עד שתתחיל להשפיע לטובה. לרוב הזמן הממוצע עד לקבלת ההשפעה המלאה של התרופה עומד על 4-6 שבועות.

טיפול בחרדות אחד על אחד

למה כל כך קשה לאדם להגיע לטיפול פסיכותרפי?

למרות שרוב האנשים יודעים שטיפול פסיכותרפי הוא הדרך היעילה ביותר להתמודד עם התופעה, קשה מאוד לאדם שסובל מדיכאון או מחרדה להגיע לטיפול.
מדוע? כי אותו אדם מדוכא, או חרד או שניהם יחד. במצב כזה קשה לגייס כוחות כדי למצוא מטפל איכותי, לבדוק שהוא עונה על הצרכים הייחודיים שלך, לקום מהמיטה ולהגיע למספר פגישות.
הדס, שישבה אצלי לאחרונה, שיתפה אותי בתהליך שעברה עד שהגיעה לטיפול:

“שתבין אורי, ללא אמא שלי שדחפה אותי לבוא אליך, לעולם לא הייתי מגיעה לטיפול.
מזה תקופה ארוכה סבלתי מדיכאון. לאחר תקופה ארוכה ללא שינה, בה הומלץ לי על כדור הרגעה (קסנקס) שגרם לי להתמכרות במידה מסוימת,
התיישבתי מול הפסיכיאטר ואמרתי לו- התרופה בהחלט עוזרת לי, אבל לזמן מוגבל, כשאני לא נוטלת אותה, יש לי התקפי חרדה ואני פשוט לא מצליחה להרגע.
אז הגיעה הציפרלקס וניסתה לשכך את הכאב הנפשי שהייתי מצויה בו.
אני לא אשקר- כדור ציפרלקס גרם לי לחוש “בעננים”, לא הפסקתי לחייך והתחלתי להרגיש סוף סוף שהעניינים מסתדרים.
המצב הזה נמשך כמה חודשים, אבל לפתע, ממש במפתיע – אבי נפטר. כל החלקים בפאזל חיי התערבבו, הרגשתי חוסר יציבות ושיוועתי לעוגן בחיי.
המשכתי לקחת את הכדור, אך הרגשתי לא טוב. כמהתי לטיפול שהוא יותר יסודי מעוד כדור. לאחר הפצרותיה של אמי הגעתי אליך- והטיפול הממוקד הזה הוא מה שהעלה אותי לאט לאט לדרך השפיות".

מאמר זה, מטרתו להעניק מידע לגבי הסוגים השונים של טיפול תרופתי ואינו מהוה ייעוץ רפואי.

קראו גם את המדריכים הבאים:

Picture of אורי פוקס

אורי פוקס

אורי פוקס - מטפל בחרדות, דיכאון, ביטחון עצמי ובהפרעות. בעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית קלינית מאוניברסיטת חיפה, מטפל CBT מוסמך מטעם המרכז לטיפול התנהגותי קוגניטיבי - תל השומר ובעל מרכז "בטיפול אורי פוקס" .

עוד מאמרים בנושא

תוכן עניינים
אהבתם את המאמר? שתפו..
אורי פוקס - טיפול בחרדות

רוצים לדבר איתנו?
077-8050570
[email protected]
אחד העם 21, הרצליה
אזורי שירות: חיפה, נתניה, הרצליה, תל אביב, יהוד, כפ"ס, ראשל"צ.

הגעת עד לכאן ועכשיו נשאר רק לעשות את הצעד. אנחנו כאן כדי לעזור לך להיפרד מהחרדות והדיכאון אחת ולתמיד.
רוצה לשמוע עוד?
0/5 (0 Reviews)
קורס טיפול בחרדות | אורי פוקס
ניתן להיפטר מחרדה!!

בעקבות הבקשות החזרתי את ההטבה
לקורס דיגיטלי המלא הכולל 11 שיעורים מלאים עם כל הכלים וכל ההסברים לטיפול בחרדה.
בהטבה זמנית של 93%
במקום 1,246 רק 87 ש״ח.

לפרטים נוספים: