צלצלו עכשיו 077-8050570

טיפול פסיכולוגי במודיעין

סובלים ממתח נפשי? הרגשת תקיעות בלתי מוסברת? דימוי עצמי נמוך או קושי משפחתי בלתי נגמר? כל אלו וגורמים נוספים יכולים להוביל לפניה לטיפול פסיכולוגי במודיעין.
בהרבה מאוד מקרים ומצבים, אנו נתקלים במטופלים שמתחילים תהליך ומתלבטים אם להמשיך, או מטופלים שמתחילים טיפול ומפסיקים באמצע. בענייני הנפש לא קיימים מדדים ברורים לכך שהטיפול מצליח כמו בטיפול רפואי רגיל, ובמקרים רבים מטופלים חשים שהם מצויים במצב "תקוע".
בכתבה הנוכחית נבדוק איך בכל זאת תוכלו לוודא שהטיפול הצליח, לטובת הרוגע והבריאות הנפשית שלכם.

זה מה שהמטופלים שלנו מספרים:

"בתחילת הדרך הייתי ממש בספק באשר ליעילות הטיפול" סיפר רפי לאשתו.
התחלתי את הטיפול לפני שנה, כשאני סובל מהמון חרדות ומצבי רוח, והיום… המצב השתנה מן הקצה אל הקצה.
בהתחלה הבחנתי שיצאתי מהטיפול במצב רוח מרומם, ולפעמים במצב רוח פחות טוב בשלב זה יכולתי פשוט לוותר ולהרים ידיים, אבל אני כ"כ שמח שלא וויתרתי על המשך הטיפול".

למה כ"כ קשה לנו להמתין לתוצאות?

רוב בני האדם לא אוהבים לחיות במצב של חוסר ודאות. ניתן לחיות במצב זה לזמן קצר כחלק ממשחק מסוים, אולם כאשר הדבר מגיע לדברים החשובים בחיינו, חוסר ודאות ועמימות פוגעים באיכות החיים.
כשאנשים פועלים וחותרים לקראת משהו, לרוב הם מעוניינים לראות בעיניהם את השינוי. שינוי במדדי הסוכר, ירידה במשקל, ואם ניתן אז בגרף שיציג נתונים מדידים ומדויקים. גם בטיפול פסיכולוגי, רוב האנשים מסתפקים עם עצמם בשלב מסוים במהלך הטיפול -איך נוכל לדעת אם הטיפול הצליח כבר אחרי זמן קצר?

טיפול פסיכולוגי

טיפול פסיכולוגי במודיעין – הנפש היא לא מדע מדויק

בין אם אנחנו מגיעים לטיפול פסיכולוגי במודיעין, ירושלים או לכל עיר אחרת ברחבי הארץ, מדדי בריאותנו הנפשית יכולים להיות די מופשטים.
בחלק מהטיפולים הפסיכולוגיים יש לעיתים מדדים שניתן להתייחס אליהם, אולם רוב הטיפולים כוללים מחשבות ורגשות שקשה להכניס לטבלה נוחה עם שורת מאזן מסודרת.
בנוסף, לא תמיד ניתן לדעת מתי נקודת הזמן המסוימת בה יתרחש השינוי, מהרגע בו החלטנו להגיע לטיפול. אם השאלה "האם הטיפול מתקדם כצפוי" מטרידה אתכם, זה יכול להיות סימן טוב לכך שצריך לעצור לרגע את הטיפול הפסיכולוגי ולהתבונן בו מנקודת מבט רחבה.

זו המגיפה השקטה של הדור שלנו וכבר מצאנו לה תרופה יעילה במיוחד:
17.6% מהאוכלוסייה בישראל סבלו מדיכאון
98% מהמטופלים שלנו הצליחו להיפטר מהחרדה והדיכאון

איפה אנחנו עומדים מבחינת המטרות של הטיפול?

כמטפל קוגנטיבי התנהגותי העובד בקליניקה יחד עם פסיכולוגים מומחים, אני יכול לומר לכם שאחת הדרכים שיכולות לסייע לכם לבחון את התקדמות הטיפול היא לחזור אל המטרות שהוצבו בתחילת הטיפול ולבדוק אם הן הושגו.
אולי אתם אינכם בטוחים מה היו המטרות, אך המטפל בוודאות סימן לעצמו את המקומות אליהם שאף להגיע במהלך הטיפול.

קחו למשל את משה, שהגיע לטיפול בקליניקה בעקבות הרצון העז להקים משפחה, ולהתגבר על הביישנות והחשש שלו במציאת זוגיות. 2 חודשים בתוך הטיפול הוא עדיין לא נכנס לתוך מערכת יחסים טובה. אולם, האם זה אומר שהטיפול לא מתקדם?
לתפישתי המקצועית- כלל לא!
עבור משה, שמטרתו היתה להתחיל מערכת יחסים רצינית, ניתן לומר שהעובדה שהוא הצליח לפתוח פרופיל באתר הכרויות ואף יצא לכמה פגישות טובות שאומנם לא התפתחו לנישואין, בהחלט מהווה התקדמות מסוימת לכיוון המטרה המרכזית שסימן לעצמו.

אולם, לא בכל טיפול מציבים מטרות מובהקות כאלו כמו של משה. פעמים רבות אנשים מגיעים לקליניקה בעקבות מצוקה נפשית ורגשית ולא תמיד מצליחים לשים את האצבע על הדברים שהיו מעוניינים לבצע אחרת בחייהם.
במקרים כאלו, אפילו שיחה כנה עם הפסיכולוג או המטפל על האופן בו הוא רואה את הדברים עשויה לסייע למטופל לראות התקדמות כלשהי.

המחר יכול להיות יום טוב ושמח יותר, נטול חרדות ודיכאון. רוצה לשמוע איך?

3 סימנים מובהקים לכך שהטיפול הפסיכולוגי מתקדם היטב

בדיוק כמו כל טיפול נפשי, כך גם הטיפול הפסיכולוגי במודיעין הוא תהליך ממושך, ולא תרופת קסם או פלסטר.
מטבעו של תהליך ממושך, הוא מאופיין בהדרגתיות, בעליות וירידות.
ובכל זאת, החלטנו להרים את הכפפה ולהעלות על הכתב כמה סימנים שמעידים על כך שהטיפול מתקדם במסלול הנכון.
אם אתם מזהים את עצמכם בהם, כנראה שזה הכיוון:

אתם פחות טרודים במחשבותיכם

מטופלים רבים מגיעים לטיפול הפסיכולוגי, לאחר שהם כבר "שבעים" ממחשבות ועיסוק בעצמם.
לאחר תקופה מסוימת, בדרך כלל כאשר חל שינוי במצב מתפנה בנפשם קצת מקום למחשבות אחרות ומאפשר להם לחיות בהווה, בלי להתעסק כל הזמן בניתוח ובביקורת עצמית סביב מה שמפריע להם.

המפגשים עם המטפל מקלים עליכם

אני לא צריך לספר לכם עד כמה זה קשה להגיע לטיפול. המעמד הזה בו אתם חושפים בפני אדם אחר את כל רחשי הלב הכמוסים ביותר עלול להיות מרתיע. לכן, אם הגעתם לשלב בו קל לכם יותר להיפתח בפני המטפל שלכם, יכול להיות בהחלט שחוויתם שינוי לטובה.
עוד סימן שקשור לכך יכול להיות תחושת הקלה בתום הטיפול.

אתם חווים הנאה מדברים פשוטים

לרוב אנשים מגיעים לטיפול פסיכולוגי במודיעין עקב חוסר יכולת להנות מפעילויות שבעבר הסבו להם הנאה.
אולם, כאשר מצב הרוח מתחיל להשתפר בעקבות טיפול פסיכולוגי, הם עשויים לגלות לפתע שמשא כבד הוסר מהם ויש להם חשק לעסוק בתחביבים ופעילויות בהן עסקו בעבר. התחושה הזו דומה ומזכירה מאוד את התחושה של חולי בוירוס בטן קשה, כאשר לא מסוגלים אפילו לחשוב על אוכל.
לאחר שאנו מתחילים לחוש טוב יותר, לפתע גם התיאבון חוזר.

מחלימים מדברים

נגן וידאו אודות מטופלים מספרים - ליאור מסיקה - בטיפול

מטופלים מספרים – ליאור מסיקה

נגן וידאו אודות מטופלים מספרים - אושרת ריידר - בטיפול

מטופלים מספרים – אושרת ריידר

נגן וידאו אודות מטופלים מספרים - איציק עזרא - בטיפול

מטופלים מספרים – איציק עזרא

נגן וידאו אודות מטופלים מספרים - תהילה - בטיפול

מטופלים מספרים – תהילה

yellow bub - עיצוב אתר בטיפול - אורי פוקס

למה השיטה שלנו
יעילה כל כך?

vi small - בטיפול

כי פותרים את הבעיה מהשורש

בלי פלסטרים או קיצורי דרך. אנחנו מבקשים למצוא פתרון מלא, כדי שמצבי החרדה והדיכאון לא יחזרו שוב בעתיד. זו הסיבה שאנחנו מקפידים לחקור לעומק ולאבחן את שורש הבעיה, במטרה לתת מענה הוליסטי ולפתור את העניין עד תומו.

bag

כי מקבלים כלים יישומיים

המטרה שלנו היא להעניק למטופלים שלנו כלים מעשיים ופשוטים לשיפור איכות החיים שלהם. אנחנו נותנים מענה קונקרטי למטופל, כך שבתוך מספר טיפולים כבר יהיה ניתן להרגיש בהבדל משמעותי.

vi small - בטיפול

כי אכפת לנו – גם מחוץ לקליניקה

אנחנו יודעים שהתהליך לא נעצר כשהפגישה נגמרת וחשוב לנו להיות שם עבור המטופלים שלנו לכל אורך הדרך. הצוות שלנו זמין ומלווה את המטופלים באופן אישי גם מעבר למה שקורה בחדר הטיפולים.

vi small - בטיפול

כי מרגישים שינוי ורואים תוצאות

וזה קורה מוקדם משחשבתם: מטופל שמחויב לתהליך יוכל להבחין בהבדל כבר בשלב מוקדם יחסית של הטיפול. כשהתוצאה ניכרת בשטח – עולים גם הסיכויים להתמיד ולהצליח ליצור שינוי מהותי וקבוע באיכות החיים.

bag

כי יש לזה סוף

אין כאן ניסוי, טעייה ותהייה או התחייבות שלא יודעים איך ומתי היא תיגמר - זהו תהליך טיפולי ממוקד וקצר מועד. התהליך מותאם אישית לכל מטופל ומבוסס על אבחון מדויק של הבעיה וכיצד היא מתבטאת בחיי היומיום.

אני מזמין אתכם לחוות הצלחה בטיפול!

נעים להכיר, שמי אורי פוקס ואני מטפל קוגניטיבי התנהגותי בעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית. מאחורי מאות טיפולים מוצלחים שיושמו באופן מעשי בקליניקה, והצליחו להעניק למטופליי איכות חיים גבוהה יותר. בקליניקה פועלים פסיכולוגים ופסיכותרפיסטים מהשורה הראשונה, במטרה להעניק למטופלים טיפול הוליסטי, עם מגוון כלים אפקטיביים.
אני מזמין אתכם להגיע לטיפול פסיכולוגי מקיף ויסודי, כי גם לכם מגיע להרגיש טוב.

0/5 (0 Reviews)

עוד מאמרים בנושא

תוכן עניינים
אהבתם את המאמר? שתפו..
אורי פוקס - טיפול בחרדות

רוצים לדבר איתנו?
077-8050570
[email protected]
אחד העם 21, הרצליה
אזורי שירות: חיפה, נתניה, הרצליה, תל אביב, יהוד, כפ"ס, ראשל"צ.

הגעת עד לכאן ועכשיו נשאר רק לעשות את הצעד. אנחנו כאן כדי לעזור לך להיפרד מהחרדות והדיכאון אחת ולתמיד.
רוצה לשמוע עוד?
קורס טיפול בחרדות | אורי פוקס
ניתן להיפטר מחרדה!!

בעקבות הבקשות החזרתי את ההטבה
לקורס דיגיטלי המלא הכולל 11 שיעורים מלאים עם כל הכלים וכל ההסברים לטיפול בחרדה.
בהטבה זמנית של 93%
במקום 1,246 רק 87 ש״ח.

לפרטים נוספים: