צלצלו עכשיו 077-8050570

טיפול בהתקפי חרדה קשים

חיוך, אישה, שמחה

התקפי חרדה קשים, הינם חוויה קשה ומאיימת. התקפים אלה, מגיעים במפתיע ומעוררים מערכות הגנה של הגוף, כאשר הגוף מגיב לסכנה שהיא כביכול ממשית ומאיימת, אך למעשה אין זה כך. יש להגיע לפסיכותרפיסט אשר מתמחה עם טיפול בהתקפי חרדה קשים, על מנת שלא יסבול מפחדים אלה אשר מפתיעים אותו מחדש בכל מקום אפשרי וברגעים הכי לא צפויים. מדובר על התקף אשר פורץ לא בעקבו סכנה, כי אם בעקבות חרדה לא הגיונית או מוסברת, כך שהמטופל עצמו, אינו יכול להגדיר את מקור החרדה.

כאשר מטופל מגיע לקליניקה אשר מתמחה עם טיפול בהתקפי חרדה קשים, על המטופל להבין מה מקור החרדה וישנן שיטות של טיפול התנהגותי קוגניטיבי (CBT), אשר מסייעות להיאחז במציאות ולמלמל דברים מרגיעים שינטרלו את הפחדים הלא הגיוניים הצצים במחשבתו של הסובלים מהתקפי חרדה קשים.

אורי, אני רוצה להפסיק לסבול!
אנשים שמחים, חיוכים, חברים

שיטות הטיפול היעילות לסובלים מהתקפי חרדה קשים

טיפול בהתקפי חרדה קשים באמצעות שיטת CBT, מאפשרים לאלץ את מוחו של המטופל להתמקד בדברים המציאותיים ולא בדמיון ההרסני, אשר הוא זה שגורם להתקפות החרדה הקשות להופיע, להפסיק ולהזין את המוח במחשבות חרדתיות. זהו השלב החשוב כאשר אדם מגיע למטפל על מנת שיקבל טיפול בהתקפי חרדה קשים. בטיפול ילמד המטופל, כיצד לשנות את דפוסי המחשב הלא הגיוניים ולנתב את המחשבות לערוצים חיוביים יותר. יש לציין, כי הטווח של התקף החרדה הוא מקסימום עד ל-10 דקות, אבל בגלל שאין מדובר על התקפי חרדה שהם דומים, היות ולכ מטופל, יהיה סוג של התקף חרדה שונה, ניתן למצוא כי התקפים חזקים אלה של חרדות, עשויים להימשך לזמן רב בהרבה יותר אפילו למספר שעות.

למעשה התקפי חרדה קשים, יכולים לפרוץ בכל שלב בחיים ולכן, כאשר מתחילים לחוות התקפים יותר מפעם אחת, יש לפנות אל טיפול בהתקפי חרדה קשים, על מנת למונע מצב של התקפי חרדה כרוניים. ההמלצה של פסיכותרפיסטים היא להימנע מנטילת תרופות פסיכיאטריות ולהתחיל בטיפול בשיטת CBT שהוכחה כשיטה היעילה ביותר שעובדת לאורך זמן. קראו גם איך לזהות התקף חרדה?.

אורי, אני רוצה להפסיק לסבול!
טיפול בהתקפי חרדה קשים, מוח האדם

טיפול בהתקפי חרדה קשים באמצעות מומחה

ישנם אנשי מקצוע כמו פסיכולוגים ופסיכותרפיסטים שעברו את ההסמכות לטיפול באנשים שחווים התקפי חרדה קשים. אחד מהם הוא אורי פוקס, אשר עובד שנים בתחום ומטפל בהצלחה רבה בקרב מטופלים החווים חרדה ודיכאון. אורי מטפל במרפאתו הנמצאת בפולג ובהרצליה במטופלים רבים ובהצלחה רבה. במרפאה יינתנו כלים חיוניים ליישום והתמודדות מול התקפי חרדה בדרגות גבוהות. השיטה היא טיפול התנהגותי קוגניטיבי הנקראת שיטת CBT. על המטופלים להגיע אחת לשבוע לשיחה עם אורי, כאשר הם עוברים בשלב הטיפול גם חשיפה למצב שבו הם נמצאים. השיטה של אורי לטיפול בתקפי חרדות קשים, נמצאה כיעילה ביותר.

מאמרים נוספים מעניינים באתר

אורי פוקס

אורי פוקס

אורי פוקס - מטפל בחרדות, דיכאון, ביטחון עצמי ובהפרעות. בעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית קלינית מאוניברסיטת חיפה, מטפל CBT מוסמך מטעם המרכז לטיפול התנהגותי קוגניטיבי - תל השומר ובעל מרכז "בטיפול אורי פוקס" .
אורי פוקס - מטפל בחרדות ובעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית

נעים מאוד, שמי אורי פוקס בעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית ומטפל CBT מוסמך ואני כאן כדי לסייע לך!

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני חינם
מטופלים שעברו טיפול אצלנו משתפים:
תוכן עניינים

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

אהבתם את המאמר?

שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בווטאספ
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב email
שלחו למייל
Call Now Buttonחייגו אלי
Uri Fox
4.9
מבוסס על 52 ביקורות
powered by Google
מתנה חוברת טיפול בחרדות | אורי פוקס
לקבלת מדריך מתנה
הטעויות הקריטיות שאתה עושה שיש לך חרדה ואיך להימנע מהן?

השאירו את פרטיכם כאן: