אודות אורי פוקס

מכירים את המונח late bloomer? זה אני. כתלמיד בבית הספר, נהגו לומר עלי שיש לי המון פוטנציאל לא ממומש ואכן הייתי תלמיד עם הרבה רצון להצליח אבל עם ציונים נמוכים.

תמיד נהגתי להסתכל מהצד על כל המצליחים שבכיתה ולא הבנתי למה הם כן ואני לא. תמיד ראיתי את מי שמצביעים בכיתה ומביעים דעה ואני רציתי לעשות את זה אבל לא ידעתי איך ואם ירצו לשמוע את קולי.

נקודת התפנית שלי הייתה בצבא, שם לפתע גיליתי שיש לי הרבה יכולת להצליח ולא רק רצון! גיליתי שיש לי קול! ושאנשים שמעוניינים להקשיב לי, לשמוע את דעתי, ללמוד ממני. הפכתי למפקד, התמודדתי עם תכנים מקצועיים מורכבים, עם מערכות יחסים בין אישיות של מפקד ופקוד, פרחתי.

לרגע חשבתי שזו המסגרת הצבאית שאפשרה זאת, אך עד מהרה הבנתי שזה אני! שמה שעצר אותי זו התפיסה העצמית שלי. לא הילדים המצליחים בכיתה, שהרי איש לא מנע ממני להצליח, אלא אני עצמי. זהו השלב שבו גיליתי בעצמי מוטיבציות חדשות והרבה מאוד כישורים ויכולות.

בנקודה זו החלטתי שזה יהיה המקצוע שלי: לסייע לאחרים למצוא את היכולות והמוטיבציה שבתוכם כדי שיוכלו להגשים את עצמם ובתוך כך, לחסוך מהם את אותן תחושות קשות שאני חוויתי, תחושות של חוסר ביטחון והעדר אמונה בעצמי וביכולות שלי.

אורי, אני רוצה להפסיק לסבול!
אורי פוקס - מטפל בחרדות ובעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית

התחנות שעברתי בדרך..

תואר ראשון ושני

התחנה הראשונה שלי הייתה כאשר סיימתי לימודי תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית מטעם אוניברסיטת חיפה.

לימודי CBT

התחנה השנייה הגיע לאחר לימודי CBT של ביה"ח תל השומר וקבלת תעודת פסיכותרפיה – טיפול קוגניטיבי התנהגותי C.B.T – התוכנית הישראלית לטיפול קוגניטיבי התנהגותי.

הכשרה מעשית וניסיון

עבדתי במרכז לבריאות הנפש "לב השרון" בנתניה – שם צברתי ניסיון רב בטיפול באנשים מתמודדים עם חרדות, דיכאון, OCD ובעיות של דימוי עצמי נמוך.

המשך התמחות

עבדתי במעון אור – מעון לאוכלוסיה המבוגרת. במסגרת עבודתי במעון עסקתי בטיפול, ייעוץ, הדרכת צוות, קשר עם משפחות המטופלים ויזמתי שיתופי פעולה עם גורמים בקהילה.

בואו נצא לדרך חדשה

חשוב לי שתדעו ש:

כל אחד מהמטופלים שלי זוכה להקשבה, אכפתיות וליווי שגורם לו להרגיש בבית. לצד החיבור הדרוש, האכפתיות והיחס הרגיש, אני יוצק לכל תהליך טיפולי את הניסיון המקצועי הרב שצברתי.

הטיפולים שלי

טיפול בחרדות

חרדות מפריעות להתקדמות החיים ומשבשות את ההתנהלות היומיומית. אני מטפל בחרדות מכל הסוגים באמצעות טיפול קוגניטיבי התנהגותי אשר מותאם לכל אחד ממטופליי, על פי רמת החרדה, ביטוייה וסוג החרדה.

טיפול בביטחון עצמי

דימוי גוף בעייתי, פחד מקהל, קושי בקבלת החלטות, שאיפה מוגזמת לשלמות וקושי בשליטה על כעסים – אלו רק חלק מהסימפטומים של בטחון נמוך. במסגרת הטיפול אנחנו מקדמים תהליך המחזק את הבטחון העצמי

טיפול בדיכאון

הסובלים מדכאון מלווים מדי יום ברגשות קשים, הם אינם יכולים להתקדם בחיים ומרגישים תקועים. הם אינם מסוגלים לשמוח, להתרגש, להישאר חיוביים ולפרוח מתוך חשיבה חיובית בריאה. טיפול זה הוא צוהר לתקווה חדשה

טיפול ב-ocd

הפרעה כפייתית מונעת מאיתנו להחליט ולבצע, להתקדם ולצמוח. מפחד ממחלות שמתבטא בפעולות מנע מיותרות, דרך חששות אובססיביים מאסונות ועד לבדיקות חוזרות ובדיקות שנובעות מאי ודאות מתמיד. הטיפול מסייע לשלוט בהפרעה ולהתקדם הלאה

0/5 (0 Reviews)
מתנה חוברת טיפול בחרדות | אורי פוקס
לקבלת מדריך מתנה
הטעויות הקריטיות שאתה עושה שיש לך חרדה ואיך להימנע מהן?

השאירו את פרטיכם כאן:

Call Now Buttonחייגו אלי