אודות - אורי פוקס

קצת עלי

מכירים את המונח late bloomer? זה אני. כתלמיד בבית הספר, נהגו לומר עלי שיש לי המון פוטנציאל לא ממומש ואכן הייתי תלמיד עם הרבה רצון להצליח אבל עם ציונים נמוכים.

תמיד נהגתי להסתכל מהצד על כל המצליחים שבכיתה ולא הבנתי למה הם כן ואני לא. תמיד ראיתי את מי שמצביעים בכיתה ומביעים דעה ואני רציתי לעשות את זה אבל לא ידעתי איך ואם ירצו לשמוע את קולי.

נקודת התפנית שלי הייתה בצבא, שם לפתע גיליתי שיש לי הרבה יכולת להצליח ולא רק רצון! גיליתי שיש לי קול! ושאנשים שמעוניינים להקשיב לי, לשמוע את דעתי, ללמוד ממני. הפכתי למפקד, התמודדתי עם תכנים מקצועיים מורכבים, עם מערכות יחסים בין אישיות של מפקד ופקוד, פרחתי.

לרגע חשבתי שזו המסגרת הצבאית שאפשרה זאת, אך עד מהרה הבנתי שזה אני! שמה שעצר אותי זו התפיסה העצמית שלי. לא הילדים המצליחים בכיתה, שהרי איש לא מנע ממני להצליח, אלא אני עצמי.  זהו השלב שבו גיליתי בעצמי מוטיבציות חדשות והרבה מאוד כישורים ויכולות.

בנקודה זו החלטתי שזה יהיה המקצוע שלי: לסייע לאחרים למצוא את היכולות והמוטיבציה שבתוכם כדי שיוכלו להגשים את עצמם ובתוך כך, לחסוך מהם את אותן תחושות קשות שאני חוויתי, תחושות של חוסר ביטחון והעדר אמונה בעצמי וביכולות שלי.

אני כאן כדי לעזור

הרקע האישי שלי, כפי שקראתם כאן, הוא זה שהניע אותי לעסוק בתחום המקצועי שלי ואני כל כך שמח שעשיתי זאת. יש לי העונג לעבוד בעבודה שאני אוהב ולעזור לאנשים להתקדם, לממש את היכולות שלהם ולהגשים חלומות.

אני בעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית ולאחר מכן פניתי ללימודי CBT בהם עברתי הכשרה מקיפה ומעמיקה.

בקליניקה שלי אני מעניק טיפול אישי, המותאם לאופיו וצרכיו של כל מטופל. אנו עוברים יחד בין התחנות שיוצרות את הקשיים של המטופל ובעזרת הטיפול הוא למד כיצד להסתכל בצורה נכונה יותר על עצמו ועל הקשיים הללו ולהתמודד איתם בהצלחה.

סובלים מחרדה? מביטחון עצמי נמוך? מדיכאון? אני מטפל בהצלחה בבעיות אלו ורבות אחרות ובעזרת הטיפול שאני מעניק, תוכלו לחוות תחושה מחודשת של תקווה, קבלה עצמית ומימוש עצמי. איפה שבעבר עמדתם, אתם תוכלו ללכת. איפה שבעבר חששתם לדבר, עתה תוכלו להשמיע קול. אני מטפל בצעירים ובמבוגרים כאחד, מבני נוער ועד אנשים בגיל הזהב.

אם גם אתם רוצים לחוות שינוי משמעותי בחייכם, למצות את הפוטנציאל שבכם, להיות מאושרים יותר, להגשים יעדים ומטרות, אני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים לפנות אלי ויחד נמצא את הדרך להתגבר על הקשיים ולהגיע להגשמה ומימוש עצמי.

עברתי ארבע תחנות בדרך:

1

בעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית בעבודה סוציאלית – קלינית מאוניברסיטת חיפה

2

בעל תעודת פסיכותרפיה – טיפול קוגניטיבי התנהגותי C.B.T – התוכנית הישראלית לטיפול קוגניטיבי התנהגותי.

3

עבדתי במרכז לבריאות הנפש "לב השרון" בנתניה – שם צברתי ניסיון רב בטיפול באנשים מתמודדים עם חרדות, דיכאון, OCD ובעיות של דימוי עצמי נמוך.

4

עבדתי במעון אור – מעון לאוכלוסיה המבוגרת. במסגרת עבודתי במעון עסקתי בטיפול, ייעוץ, הדרכת צוות, קשר עם משפחות המטופלים ויזמתי שיתופי פעולה עם גורמים בקהילה.

בואו נצא לדרך חדשה

  • טיפול 'נטו' - ללא תרופות
  • מיקוד והתאמה לצרכי המטופל
  • תוצאות מוכחות מחקרית
  • שיפור משמעותי תך מספר טיפולים קצר

חשוב לי שתדעו ש:

כל אחד מהמטופלים שלי זוכה להקשבה, אכפתיות וליווי שגורם לו להרגיש בבית. לצד החיבור הדרוש, האכפתיות והיחס הרגיש, אני יוצק לכל תהליך טיפולי את הניסיון המקצועי הרב שצברתי.

הטיפולים שלי

טיפול בחרדות

חרדות מפריעות להתקדמות החיים ומשבשות את ההתנהלות היומיומית. אני מטפל בחרדות מכל הסוגים באמצעות טיפול קוגניטיבי התנהגותי אשר מותאם לכל אחד ממטופליי, על פי רמת החרדה, ביטוייה וסוג החרדה.

טיפול בביטחון עצמי

דימוי גוף בעייתי, פחד מקהל, קושי בקבלת החלטות, שאיפה מוגזמת לשלמות וקושי בשליטה על כעסים – אלו רק חלק מהסימפטומים של בטחון נמוך. במסגרת הטיפול אנחנו מקדמים תהליך המחזק את הבטחון העצמי

טיפול בדיכאון

הסובלים מדכאון מלווים מדי יום ברגשות קשים, הם אינם יכולים להתקדם בחיים ומרגישים תקועים. הם אינם מסוגלים לשמוח, להתרגש, להישאר חיוביים ולפרוח מתוך חשיבה חיובית בריאה. טיפול זה הוא צוהר לתקווה חדשה

טיפול ב-ocd

הפרעה כפייתית מונעת מאיתנו להחליט ולבצע, להתקדם ולצמוח. מפחד ממחלות שמתבטא בפעולות מנע מיותרות, דרך חששות אובססיביים מאסונות ועד לבדיקות חוזרות ובדיקות שנובעות מאי ודאות מתמיד. הטיפול מסייע לשלוט בהפרעה ולהתקדם הלאה

אודות - אורי פוקס

תוכן עניינים

Call Now Button
1
היי נעים מאוד, שמי אורי פוקס ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה.
Powered by